Przedstawiciele Handlowi

Pomoc techniczna i doradztwo na miejscu

Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi, wspierani przez doradców technicznych, są do dyspozycji klientów w całej Polsce: jeśli masz problem związany z remontem istniejącego budynku lub rozważasz rozwiązania techniczne nowo budowanego obiektu - służymy pomocą i radą na placu budowy.

Ochrona i Renowacja Budowli, posadzki żywiczne

BIAŁYSTOK
(Jacek Łupiński)
Kom.663 750 842
E-Mailjlupiński@remmers.pl
BYDGOSZCZ
(Radosław Okoń)
Tel.52 373 86 68
Kom.609 877 888
Faks52 373 86 68
E-Mailrokon@remmers.pl
CZĘSTOCHOWA
(Bogusław Postrach)
Tel.34 324 75 39
Kom.602 386 911
Faks34 324 75 39
E-Mailbpostrach@remmers.pl
GDAŃSK - CENTRUM SERWISOWE, ul. F. Schuberta 1A/6
(Beata Lisowska)
Kom.691 505 703
E-Mailstarnowka@remmers.pl
GDAŃSK
(Marcin Wenda)
Kom.605 580 054
E-Mailmwenda@remmers.pl
JELENIA GÓRA
(Grzegorz Bojarski)
Tel.75 64 54 455
Kom.605 267 579
Faks75 64 54 455
E-Mailgbojarski@remmers.pl; jgora@remmers.pl
KIELCE (Świętokrzyskie)
(Sebastian Niemczyk)
Kom.502-553-027
E-Mailsniemczyk@remmers.pl
KOSZALIN / SZCZECIN
(Dawid Miller)
Kom.605 580 239
E-Maildmiller@remmers.pl
KRAKÓW + MAŁOPOLSKA WSCHODNIA
(Jan Tadeusz Jabłoński)
Tel.14 61 124 94
Kom.602 767 827
Faks14 61 124 94
E-Mailjablonski@remmers.pl
KRAKÓW + MAŁOPOLSKA ZACHODNIA
(Janusz Burtan)
Kom.605 580 074
E-Mailjburtan@remmers.pl
LUBLIN
(Jan Dojutrek)
Kom.695 244 743; 602 458 237
E-Mailjdojutrek@remmers.pl
ŁÓDŹ
(Jarosław Białek)
Kom.48 693 222 860
E-Mailjbialek@remmers.pl
OLSZTYN (+WARMIŃSKO-MAZURSKIE)
(Krzysztof Dominiak)
Kom.691 508 440
E-Mailkdominiak@remmers.pl
POZNAŃ
(Andrzej Sugiera)
Kom.601 305 835
E-Mailasugiera@remmers.pl
POZNAŃ
(Marek Świerczyński)
Kom.790 770 934
E-Mailmswierczynski@remmers.pl
RYBNIK
(Piotr Szczepan)
Tel.32 422 98 52; 32 422 98 53
Kom.691 505 614
E-Mailpszczepan@remmers.pl; remmersrybnik@wp.pl
RZESZÓW
(Leszek Sudoł)
Tel.17 863 79 03
Kom.507 147 706
Faks17 863 79 03
E-Maillsudol@remmers.pl; remmers.rzeszow@o2.pl
WARSZAWA
(Tadeusz Wrzos)
Tel.mag. 502 770 739; 510 937 686
Kom.601 370 688; 605 079 240;
Faksmagazyn: 22 331 28 85
E-Mailwarszawa@remmers.pl; twrzos@remmers.pl
WROCŁAW
(Emil Kwiatkowski)
Kom.691-505-761
E-Mailekwiatkowski@remmers.pl

Ochrona i Uszlachetnianie Drewna

Radosław Sito
(Przedstawiciel Handlowy - woj. podkarpackie, lubelskie - cz. południowa)
Kom.691 50 57 43
E-Mailrsito@remmers.pl
Marek Gacek
(Przedstawiciel Handlowy - woj. małopolskie)
Tel.18 547 51 04
Kom.691 505 607; 502 218 771
Faks18 547 51 04
E-Mailmgacek@remmers.pl
Zdzisław Tarczyluk
(Przedstawiciel Handlowy - woj zachodniopomorskie)
Kom.602 662109
E-Mailztarczyluk@remmers.pl
Przemysław Stachowiak
(Przedstawiciel Handlowy -woj. wielkopolskie, lubuskie)
Tel.61 29 63 784
Kom.506 922 657
Faks61 29 63 784
E-Mailpstachowiak@remmers.pl
Piotr Skowroński
(Przedstawiciel Handlowy - woj. śląskie, opolskie)
Kom.663 755 216
E-Mailpskowronski@remmers.pl
Robert Pruski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. mazowieckie, łódzkie - cz. wschodnia)
Kom.663 752 725; 606 589741
E-Mailrpruski@remmers.pl
Robert Olejnik
(Przedstawiciel Handlowy - woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie)
Kom.691-509-695
E-Mailrolejnik@remmers.pl
Łukasz Kwasiborski
(Przedastawiciel Handlowy - woj. dolnośląskie, lubuskie - cz. południowa)
Kom.663 755 124
E-Maillkwasiborski@remmers.pl
Maciej Kurnatowski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. wielkopolskie, łódzkie - cz. zachodnia)
Tel.61 28 39 349
Kom.605 267 213; 691 705 108
Faks61 28 39 373
E-Mailmkurnatowski@remmers.pl
Paweł Domin
(Przedstawiciel Handlowy - woj. świętokrzyskie)
Kom.603792602
E-Mailtest_bud@o2.pl
Jakub Baranowski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. pomorskie)
Kom.609 803 890
E-Mailjbaranowski@remmers.pl
Kamila Wiśniewska
(Przedstawiciel Handlowy - woj. warmińsko-mazurskie)
Tel.89 642 01 10
Kom.600 607 274; 691 505 857
Faks89 642 01 10
E-Mailahaba@remmers.pl