Przedstawiciele Handlowi

Pomoc techniczna i doradztwo na miejscu

Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi, wspierani przez doradców technicznych, są do dyspozycji klientów w całej Polsce: jeśli masz problem związany z remontem istniejącego budynku lub rozważasz rozwiązania techniczne nowo budowanego obiektu - służymy pomocą i radą na placu budowy.

Ochrona i Renowacja Budowli, posadzki żywiczne

BIAŁYSTOK
(Przedstawiciel: Jacek Łupiński)
Kom.663 750 842
E-Mailjlupiński@remmers.pl
BIAŁYSTOK - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Składowa 11 mag. 21 * 15-399 Białystok)
Tel.883 626 553
BYDGOSZCZ
(Przedstawiciel: Radosław Okoń)
Tel.52 373 86 68
Kom.609 877 888
Faks52 373 86 68
E-Mailrokon@remmers.pl
CZĘSTOCHOWA
(Przedstawiciel: Bogusław Postrach)
Tel.34 324 75 39
Kom.602 386 911
Faks34 324 75 39
E-Mailbpostrach@remmers.pl
GDAŃSK - CENTRUM SERWISOWE
(ul. Schuberta 1A/6 * 80-171 Gdańsk)
Kom.691 505 703
E-Mailstarnowka@remmers.pl
GDAŃSK
(Przedstawiciel: Marcin Wenda)
Kom.605 580 054
E-Mailmwenda@remmers.pl
JELENIA GÓRA
(Przedstawiciel: Grzegorz Bojarski)
Tel.75 64 54 455
Kom.605 267 579
Faks75 64 54 455
E-Mailgbojarski@remmers.pl; jgora@remmers.pl
JELENIA GÓRA - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Długa 44 * 58-521 Jeżów Sudecki)
Tel.75 64 54 455
Faks75 64 54 455
E-Mailjgora@remmers.pl
KIELCE (Świętokrzyskie)
(Przedstawiciel: Sebastian Niemczyk)
Kom.502-553-027
E-Mailsniemczyk@remmers.pl
KOSZALIN / SZCZECIN
(Przedstawiciel: Dawid Miller)
Kom.605 580 239
E-Maildmiller@remmers.pl
KRAKÓW + MAŁOPOLSKA WSCHODNIA
(Przedstawiciel: Jan Tadeusz Jabłoński)
Tel.14 61 124 94
Kom.602 767 827
Faks14 61 124 94
E-Mailjablonski@remmers.pl
BOCHNIA - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Brzeska 36 * 32-700 Bochnia)
Tel.888 710 336
KRAKÓW + MAŁOPOLSKA ZACHODNIA
(Przedstawiciel: Janusz Burtan)
Kom.605 580 074
E-Mailjburtan@remmers.pl
LUBLIN
(Przedstawiciel: Jan Dojutrek)
Kom.695 244 743; 602 458 237
E-Mailjdojutrek@remmers.pl
ŁÓDŹ
(Przedstawiciel: Jarosław Białek)
Kom.48 693 222 860
E-Mailjbialek@remmers.pl
OLSZTYN (+WARMIŃSKO-MAZURSKIE)
(Przedstawiciel: Krzysztof Dominiak)
Kom.691 508 440
E-Mailkdominiak@remmers.pl
POZNAŃ
(Przedstawiciel: Andrzej Sugiera)
Kom.601 305 835
E-Mailasugiera@remmers.pl
POZNAŃ
(Przedstawiciel: Marek Świerczyński)
Kom.790 770 934
E-Mailmswierczynski@remmers.pl
RYBNIK
(Przedstawiciel: Piotr Szczepan)
Tel.32 422 98 52; 32 422 98 53
Kom.691 505 614
E-Mailpszczepan@remmers.pl; remmersrybnik@wp.pl
RYBNIK - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Sygnały 62 * 44-251 Rybnik)
Tel.32 422 98 53
E-Mailremmersrybnik@wp.pl
RZESZÓW
(Przedstawiciel: Leszek Sudoł)
Tel.17 863 79 03
Kom.507 147 706
Faks17 863 79 03
E-Maillsudol@remmers.pl; remmers.rzeszow@o2.pl
RZESZÓW - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Okulickiego 18 * 35-206 Rzeszów)
Tel.17 863 79 03
Faks17 863 79 03
E-Mailremmers.rzeszow@o2.pl
WARSZAWA
(Przedstawiciele: Tadeusz Wrzos)
Tel.601 370 688
E-Mailtwrzos@remmers.pl
WARSZAWA - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Jeziorki 84 * 02-863 Warszawa)
Tel.22 331 28 85
Kom.510 937 686; 502 770 739
Faks22 331 28 88
E-Mailmagazynwarszawa@remmers.pl
WROCŁAW
(Przedstawiciel: Emil Kwiatkowski)
Kom.691-505-761
E-Mailekwiatkowski@remmers.pl

Ochrona i Uszlachetnianie Drewna

Radosław Sito
(Przedstawiciel Handlowy - woj. podkarpackie, lubelskie - cz. południowa)
Kom.691 50 57 43
E-Mailrsito@remmers.pl
Marek Gacek
(Przedstawiciel Handlowy - woj. małopolskie)
Tel.18 547 51 04
Kom.691 505 607; 502 218 771
Faks18 547 51 04
E-Mailmgacek@remmers.pl
Zdzisław Tarczyluk
(Przedstawiciel Handlowy - woj zachodniopomorskie)
Kom.602 662109
E-Mailztarczyluk@remmers.pl
Przemysław Stachowiak
(Przedstawiciel Handlowy -woj. wielkopolskie, lubuskie)
Tel.61 29 63 784
Kom.506 922 657
Faks61 29 63 784
E-Mailpstachowiak@remmers.pl
Piotr Skowroński
(Przedstawiciel Handlowy - woj. śląskie, opolskie)
Kom.663 755 216
E-Mailpskowronski@remmers.pl
Robert Pruski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. mazowieckie, łódzkie - cz. wschodnia)
Kom.663 752 725; 606 589741
E-Mailrpruski@remmers.pl
Robert Olejnik
(Przedstawiciel Handlowy - woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie)
Kom.691-509-695
E-Mailrolejnik@remmers.pl
Łukasz Kwasiborski
(Przedastawiciel Handlowy - woj. dolnośląskie, lubuskie - cz. południowa)
Kom.663 755 124
E-Maillkwasiborski@remmers.pl
Maciej Kurnatowski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. wielkopolskie, łódzkie - cz. zachodnia)
Tel.61 28 39 349
Kom.605 267 213; 691 705 108
Faks61 28 39 373
E-Mailmkurnatowski@remmers.pl
Paweł Domin
(Przedstawiciel Handlowy - woj. świętokrzyskie)
Kom.603792602
E-Mailtest_bud@o2.pl
Jakub Baranowski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. pomorskie)
Kom.609 803 890
E-Mailjbaranowski@remmers.pl
Kamila Wiśniewska
(Przedstawiciel Handlowy - woj. warmińsko-mazurskie)
Tel.89 642 01 10
Kom.600 607 274; 691 505 857
Faks89 642 01 10
E-Mailahaba@remmers.pl