Remmers Polska

Remmers Polska Sp. z o.o.
ul. Sowia 8
62-080 Tarnowo Podgórne


Tel.: (+48) 61 816 81 00
Faks: (+48) 61 816 81 11
e-mail: remmers@remmers.pl

 

Filia:
Centrum Serwisowe Remmers
ul. Schuberta 1A/6
80-171 Gdańsk

Tel. kom. 691 505 703
e-mail: blisowska@remmers.pl

 

Numery telefonów w Remmers Polska Sp. z o.o.

Centrala

Centrala
Tel.61 81 681 00
Faks61 81 681 11

Dział Logistyki

Łukasz Duszyński
(Kierownik Logistyki)
Tel.61 81 681 14
Faks61 81 681 15
E-Maillduszynski@remmers.pl
Stanisław Michnik
(Kierownik Magazynu)
Tel.61 81 681 07
E-Mailsmichnik@remmers.pl
Fakturowanie
Tel.61 81 68 104; -143; -121
Informacje o listach przewozowych, uszkodzenia, braki/nadwyżki
Tel.61 81 68 112
Mieszalnia Farb
(Mieszalnia Farb)
Tel.61 81 681 03

Dział Windykacji

Monika Bogus-Jedlikowska
(windykacje)
Tel.61 81 681 24
Kom.691 508 431
Faks61 81 681 37
E-Mailmbogus@remmers.pl

Dział Marketingu

Sylwia Tylińska
(manager ds. merketingu)
Tel.61 816 81 18
Kom.691505868
Faks61 81 681 34
E-Mailstylińska@remmers.pl

Dział Ochrony Budowli

Anna Respondek
(Sprzedaż - ochrona budowli - podstawowa informacja handlowa)
Tel.61 81 681 60
E-Mailbudowle@remmers.pl
Beata Gaworzewska
(Dokumentacja, informacja techniczna, reklamacje)
Tel.61 81 681 50
E-Mailtechnika@remmers.pl

Dział Ochrony Drewna

Aneta Ignaszak
(Sprzedaż - ochrona drewna - podstawowa informacja handlowa)
Tel.61 81 681 46
E-Mailaignaszak@remmers.pl
Michał Siński
(dyrektor handlowy)
Kom.691 509 178
E-Mailmsinski@remmers.pl

Dział Lakierów Przemysłowych

Lakiery Przemysłowe - Biuro
(Sprzedaż, podstawowa informacja handlowa)
Tel.61 81 681 45
Kom.663 758 245
E-Mailakudlaszyk@remmers.pl
Lakiery Przemysłowe - Laboratorium
(Laborant, dokumentacja techniczna)
Tel.61 816 81 02
Kom.691 509 989
E-Mailjmarciniak@remmers.pl
Mariusz Zydel
(Dyrektor Handlowy - Dział Lakierów Przemysłowych)
Kom.697 693 205
E-Mailmzydel@remmers.pl