Szkolenia i formy kształcenia ustawicznego

 

 

„Uczenie się jest jak wiosłowanie pod prąd:
ledwie człowiek przestanie, a już się cofa.“

Benjamin Britten (1913-76), kompozytor brytyjski

Jako ekspert w dziedzinie wysokiej jakości powłok do mebli, drzwi i systemów panelowych, firma Remmers jest przeświadczona, że wysokiej jakości i skuteczności produkty same w sobie nie wystarczą, aby niezawodnie realizować skomplikowane zadania, jakie stawiane są w tym zakresie przed producentami lakierów i ich odbiorców. 

Oprócz produkcji innowacyjnych powłok lakierniczych, podejmuje się ambitnego i odpowiedzialnego zadania: przyszłościowo zorientowanego transferu wiedzy pomiędzy naukowcami, profesjonalistami z branży lakierniczej i partnerami z przemysłu.

Takie podejście jest zgodne z filozofią wszystkich przedsiębiorstw, wchodzących w skład grupy Remmers: nasza rola nie kończy się na dostarczaniu klientom odpowiednich produktów, lecz polega na towarzyszeniu im w przeciągu całego procesu technologicznego i na współtworzeniu ich sukcesu, przekładającego się w efekcie na sukces naszej firmy. Nawet bowiem najbardziej innowacyjna technologia i najbardziej inteligentny system produktów zależne są od ludzi, którzy się nimi posługują. 

Nasze nowoczesne Centrum Kompetencyjne oferuje indywidualnie organizowane  szkolenia i imprezy dla klientów, poruszające uzgodnioną wcześniej tematykę, istotną z punktu widzenia danego przedsiębiorstwa.


W razie zainteresowania i pytań w sprawie szkoleń dla firm i ich pracowników jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt w Niemczech:

Andre Mathlage
telefon: +49 (0)5221 3809 189
faks: +49 (0)5221 3809 277
a.mathlage@3h-lacke.de

Kontakt w Polsce:

Sylwia Tylińska
telefon: 61 816 81 18
e-mail: stylinska@remmers.pl


powered by Bernhard-Remmers-Akademie
www.bernhard-remmers-akademie.de