Disselkamp Schlafraumsysteme stawia na Remmers Industrielacke GmbH

W "zdrowym" łóżku zdrowy sen 

C. Disselkamp, producent systemów mebli sypialnianych ze wschodniowestfalskiej miejscowości Herzebrock-Clarholz, sprzedaje swoje wyroby za pośrednictwem obejmującej całe Niemcy sieci handlowej i eksportuje je do krajów europejskich. Wysoki popyt zarówno w kraju jak i za granicą spowodował wzrost ilości wariantów w asortymencie. Różnorodność tę odzwierciedla przede wszystkim bogata oferta wykończeń powierzchni mebli. W tym zakresie firma Disselkamp już dziesięć pokłada zaufanie w materiałach oferowanych przez Remmers Industrielacke GmbH.

Współgranie elementów takich, jak jakość materiału lakierniczego, metoda produkcji i kompetencje producenta mebli w dziedzinie aplikacji powłok muszą być wzajemnie dobrane. Do tego niezbędna jest oparta na zaufaniu współpraca między producentem mebli i dostawcą lakieru. Jest to relacja, którą jak w przypadku firm Disselkamp i Remmers Industrielacke GmbH, buduje się nieprzerwanie przez wiele lat.

W zakładzie w Herzebrock, na ponad 75.000 m², produkowane są z fornirowanego prawdziwym drewnem i częściowo wykonane z litego drewna wysokiej jakości meble do sypialni. Jako przedstawiciel szóstego już pokolenia firmę prowadzi jej właściciel Claus Disselkamp, wspierany przez żonę, dr Christine Disselkamp. "Rzemieślnicza tradycja, wysoka jakość i oferta zgodna z oczekiwaniami rynku stanowią czynniki, które od chwili założenia firmy w 1850 roku decydują o jej sukcesie“ - wyjaśnia, mając na myśli zarówno pracowników własnej firmy, jak i relacje z dostawcami. W zakładzie troszczy się nieprzerwanie o własny program szkoleniowy, zyskując w ten sposób stały dopłych świeżych, wykwalifikowanych kadr. W kontaktach z dostawcami obowiązują zasady partnerstwa, których wzorcowym przykładem są kontakty z Remmers Industrielacke GmbH. Jest to widoczne szczególnie dzięki pracownikowi Remmers Industrielacke GmbH, Alfonsowi Guhlichowi, który od wielu lat opiekuje się firmą: „Od początku naszych biznesowych relacji dostarczamy doskonałej jakości lakiery. Obecnie jest to szeroka paleta powłok - od wodnych lakierów UV, poprzez 100%-owe lakiery UV aż po bejce“. O tym, jak ambitne jest to wyzwanie, świadczy fakt używania przez firmę Disselkamp linii płaskich i natryskowych. Dwie różne metody aplikacji, stawiające całkowicie różne profile wymagań w odniesieniu do dostarczanych lakierów.

Über Disselkamp Schlafraumsysteme

Unternehmenssitz: Herzebrock-Clarholz
Gründung vor über 160 Jahren
Mitarbeiteranzahl: über 120

http://www.disselkamp.de