Przedstawiciele Handlowi

Pomoc techniczna i doradztwo na miejscu

Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi, wspierani przez doradców technicznych, są do dyspozycji klientów w całej Polsce: jeśli masz problem związany z remontem istniejącego budynku lub rozważasz rozwiązania techniczne nowo budowanego obiektu - służymy pomocą i radą na placu budowy.

Ochrona i Renowacja Budowli, posadzki żywiczne

BIAŁYSTOK
(Przedstawiciel: Jacek Łupiński)
Kom.663 750 842
E-Mailjlupiński@remmers.pl
BIAŁYSTOK - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Składowa 11 mag. 21 * 15-399 Białystok)
Tel.663 750 842
TORUŃ
(Przedstawiciel: Rafał Stalkowski)
Kom.697 691 060
E-Mailrstalkowski@remmers.pl
GDAŃSK
(Przedstawiciel: Marcin Wenda)
Kom.605 580 054
E-Mailmwenda@remmers.pl
KIELCE / RADOM
(Przedstawiciel: Sebastian Niemczyk)
Kom.502-553-027
E-Mailsniemczyk@remmers.pl
KOSZALIN / SZCZECIN
(Przedstawiciel: Dawid Miller)
Kom.605 580 239
E-Maildmiller@remmers.pl
KRAKÓW
(Przedstawiciel: Janusz Burtan)
Kom.605 580 074
E-Mailjburtan@remmers.pl
LUBLIN
(Przedstawiciel: Jan Dojutrek)
Kom.695 244 743; 602 458 237
E-Mailjdojutrek@remmers.pl
ŁÓDŹ
(Przedstawiciel: Jarosław Białek)
Kom.693 222 860
E-Mailjbialek@remmers.pl
POZNAŃ
(Przedstawiciel: Andrzej Sugiera)
Kom.601 305 835
E-Mailasugiera@remmers.pl
POZNAŃ
(Przedstawiciel: Marek Świerczyński)
Kom.790 770 934
E-Mailmswierczynski@remmers.pl
RYBNIK
(Przedstawiciel: Piotr Szczepan)
Kom.691 505 614
E-Mailpszczepan@remmers.pl
RYBNIK - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Sygnały 62 * 44-251 Rybnik)
Tel.32 422 98 52; 32 422 98 53
E-Mailrybnik@remmers.pl
RZESZÓW
(Przedstawiciel: Leszek Sudoł)
Kom.507 147 706
E-Maillsudol@remmers.pl
RZESZÓW - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Okulickiego 18 * 35-206 Rzeszów)
Tel.17 863 79 03
Faks17 863 79 03
E-Mailrzeszow@remmers.pl
WARSZAWA
(Przedstawiciele: Tadeusz Wrzos)
Tel.601 370 688
E-Mailtwrzos@remmers.pl
WARSZAWA - MAGAZYN REGIONALNY
(ul. Jeziorki 84 * 02-863 Warszawa)
Tel.502 770 739; 510 937 686
Kom.605 079 240; 501 348 208
E-Mailwarszawa@remmers.pl
WROCŁAW
(Przedstawiciel: Emil Kwiatkowski)
Kom.691-505-761
E-Mailekwiatkowski@remmers.pl

Ochrona i Uszlachetnianie Drewna

Radosław Sito
(Przedstawiciel Handlowy - woj. podkarpackie, lubelskie - cz. południowa)
Kom.691 50 57 43
E-Mailrsito@remmers.pl
Marek Gacek
(Przedstawiciel Handlowy - woj. małopolskie)
Tel.18 547 51 04
Kom.691 505 607; 502 218 771
Faks18 547 51 04
E-Mailmgacek@remmers.pl
Zdzisław Tarczyluk
(Przedstawiciel Handlowy - woj zachodniopomorskie)
Kom.602 662109
E-Mailztarczyluk@remmers.pl
Przemysław Stachowiak
(Przedstawiciel Handlowy -woj. wielkopolskie, lubuskie)
Tel.61 29 63 784
Kom.506 922 657
Faks61 29 63 784
E-Mailpstachowiak@remmers.pl
Piotr Skowroński
(Przedstawiciel Handlowy - woj. śląskie, opolskie)
Kom.663 755 216
E-Mailpskowronski@remmers.pl
Robert Pruski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. mazowieckie, łódzkie - cz. wschodnia)
Kom.663 752 725; 606 589741
E-Mailrpruski@remmers.pl
Jan Marszał
(Przedstawiciel Handlowy - woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie)
Kom.691-509-695
E-Mailjmarszal@remmers.pl
Łukasz Kwasiborski
(Przedastawiciel Handlowy - woj. dolnośląskie, lubuskie - cz. południowa)
Kom.663 755 124
E-Maillkwasiborski@remmers.pl
Maciej Kurnatowski
(Przedstawiciel Handlowy - woj. wielkopolskie, łódzkie - cz. zachodnia)
Tel.61 28 39 349
Kom.605 267 213; 691 705 108
Faks61 28 39 373
E-Mailmkurnatowski@remmers.pl
Paweł Domin
(Przedstawiciel Handlowy - woj. świętokrzyskie)
Kom.603792602
E-Mailpdomin@remmers.pl
Kamila Wiśniewska
(Przedstawiciel Handlowy - woj. warmińsko-mazurskie)
Tel.89 642 01 10
Kom.600 607 274; 691 505 857
Faks89 642 01 10
E-Mailahaba@remmers.pl

Induline

Arkadiusz Żelechowski
(Dyrektor Handlowy)
Tel.+49 170 859 04 03
E-MailAZelechowski@remmers.de
Mariusz Jezusek
(Key Account Manager - Polska północno-wschodnia)
Tel.+48 661 500 609
E-Mailmjezusek@remmers.pl
Maciej Krzyżaniak
(Key Account Manager - Polska północno-zachodnia)
Tel.691 505 718
E-Mailmkrzyzaniak@remmers.pl
Leszek Kuszewski
(Key Account Manager - Polska południowa)
Tel.693 108 660
E-Maillkuszewski@remmers.pl