Remmers Polska Sp. z o.o. - ważny element sukcesu firmy

Polska spółka-córka została założona w 1996 roku. Jej dynamiczny rozwój pozwolił na wzniesienie w 2001 roku siedziby w Tarnowie Podgórnym, wyposażonej min. w przestronny magazyn i nowoczesne sale szkoleniowe. Dziś spółka należy do najbardziej prężnych przedstawicielstw niemieckiej firmy: w ubiegłym roku zanotowaliśmy rekordowe obroty, stając się liderem wśród zagranicznych spółek Remmers. Oprócz sprzedaży materiałów z dziedziny chemii budowlanej oraz środków do uszlachetniania i ochrony drewna zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem technicznym, świadczonym przede wszystkim na miejscu t. w zakładzie klienta. Co roku prowadzimy także cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem serie szkoleń branżowych - zarówno w Polsce, jak i w Centrach Kompetencyjnych w Hiddenhausen i w Löningen.

Obecnie przeżywany dynamiczny rozwój  dotyczy zarówno sfery czysto handlowej, jak i samego funkcjonowania firmy i zacieśniania kontaktów z partnerami i klientami.

Stawiamy na nowoczesne systemy obsługi klientów, sprawną i niezawodną dystrybucję towarów oraz tradycyjnie: na wysoką jakość naszych produktów i powiązaną z nimi techniczną obsługę posprzedażową oraz doradztwo techniczne.  

 

Pobierz broszurę