Nasi Partnerzy w biznesie

HANPOL-KUCIA Sp.J.
ul. Żabiniec 43
31-215 Kraków

www.e-izolacje.com

Sklep prowadzi sprzedaż towarów zamawianych przez Internet.

MAR DOM
Mariusz Niewiadomski

ul. Szmaragdowa 10
78-100 Kołobrzeg

www.mar_dom.eu

 

Firma MARDOM istnieje od 1989 roku. osiadamy własne zaplecze sprzętowe, oraz magazynowe, w tym rusztowania elewacyjne, narzędzia oraz elektronarzędzia. Dzięki kilkunastoletniej działalności przy realizacji zleconych nam prac, uzyskaliśmy doświadczenie pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

POLSKIE OKNA I DRZWI
Biuro Związku
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa

www.okna.org.pl

Portal Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów okien i wszystkiego, co wiąże się z ich montażem,  wykończeniem oraz profesjnalną konserwacją i pielęgnacją. Nowości techniczne, zawsze aktualne informacje z branży. Dużo ciekawych informacji dla tych z Państwa, którzy stoją przed decyzją o zakupie nowych, wymianie czy renowacji okien!

Borne Furniture Sp. z o.o. ul. Lipowa 21,
74-320 Barlinek

Spółka Borne Furniture została założona w Polsce 1998 roku, działalność rozpoczęła dwa lata później w Barlinku. Jej kolejna fabryka powstała w Gorzowie, w sierpniu 2013 roku.Firma zajmuje się produkcją mebli i elementów meblowych, min. z ekologicznych płyt komórkowych, głównie na potrzeby koncernu IKEA. Zatrudnia łącznie ponad 500 osób.

FHU EUROPARKIET
Maciej Wiącek
ul. Grunwaldzka 13
41-819 Zabrze

www.europarkiet.pl

Strona internetowa firmy zajmującej się kompleksowo zagadnieniami związanymi z układeniem, pielęgnacją i konserwacją parkietów. Podłogi z drewna to dziedzina nie mająca dla tej firmy tajemnic: najnowsze technologie układania, wysoka jakość materiałów, nowoczesny sprzęt, niestandardowe rozwiązania  - to wszystko znajdą Państwo odwiedzając firmę Europarkiet. Zapraszamy!

KONIOR
Firma Projektowo Budowlana sp. j.
ul. Mariacka 9 (Tylna)
40-014 Katowice

www.konior.com.pl

KONIOR - Firma Projektowo Budowlana Sp.j. powstała 1 lipca 1990 roku. To stabilne, dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, zatrudniające kilkudziesięciu pracowników i dysponujące dobrze wyszkoloną kadrą oraz bazą sprzętową pozwalającą realizować między innymi specjalistyczne projekty z zakresu konserwacji zabytków . Na swoim koncie firma ma renowacje zabytkowych elewacji Muzeum Śląskiego, Akademii Muzycznej w Katowicach i Sądów Rejonowych w Cieszynie i w Pszczynie, prace konserwatorskie w Muzeum Zagłady w Oświęcimiu, Muzeum Zamkowym w Pszczynie, Muzeum Piwowarstwa w Tychach oraz liczne remonty fasad, dachów i wnętrz zabytkowych kamienic. Najnowszy sukces firmy to uzyskanie tytułu "Modernizacja Roku 2009" za remont zabytkowej elewacji budynku przy ul. Dyrekcyjnej 9 w Katowicach.

RESTAURO Sp. z o. o.
ul. Małe Garbary 4-6
87-100 Toruń

www.restauro.pl

Restauro to znana i ceniona w kraju firma konserwatorska.Na swoim koncie ma renowację wielu cennych obiektow zabytkowych, między innymi Klasztor Pocysterski w Paradyżu, Uniwersytet Wrocławski, Belweder, zespół fabryczny Izraela Poznańskiego w Łodzi i wiele innych.

TBD
ul. Młyńska 50/2
44-200 Rybnik 

www.tbd.net.pl 

TBD, to firma zajmująca sie produkcją i montażem konstrukcji szklanych oraz izolacji przeciwwodnych, a także automatyki drzwiowej. Jedna ze specjalności firmy: posadzki na podłoża niestabilne.

PHU DYSTRYBUCJA
ul. Wyzwolenia 61
43-300 Bielsko-Biała

www.zabytkowydom.pl

Firma oferuje technologie związane z odnawianiem i renowacją obiektów zabytkowych. Wykonuje usługi:
•  Osuszania budynków
•  Uszczelniania i renowacji budowli - hydroizolacje
•  Ochrony i renowacji elewacji
Do odwiedzenia strony internetwej zachęcamy szczególnie tych z Państwa, którzy zainteresowani sa tematyką związaną z praktyczną stroną odnowy zabytkowych budowli - wiedza zarezerwowana dotychczas dla konserwatorów stanie się Państwu nieco bliższa.

BUDOMAL
ul. Franciszkańska 18
75-254 Koszalin

www.budomal.pl

Firma wykonuje pełen zakres prac budowlanych dotyczących nowych inwestycji oraz przeprowadza remonty kapitalne, obejmujące: roboty murowe, betonowe, ziemne i odwadniające, dekarskie, blacharskie, elewacyjne (ocieplenia i prace tynkarsko-malarskie), wykończeniowe, instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne. Elementem działalności "Budmalu" jest także wykonywanie domów jedno- i wielorodzinnych "pod klucz".

PBI KOBET sp. z o.o.
ul. Połczyńska 64
75-816 Koszalin

tel.: 94 31 60 880
faks: 94 31 60 899

---

DLH POLAND sp. z o.o.
ul. Sosnkowskiego 1d
02-495 Warszawa

 www.dlh.pl

DLH Poland Sp. z o.o. jst polską spółką-córką duńskiej firmy macierzystej. Zajmuje się kompleksowo zagadnieniami związanymi handlem z drewnem i materiałami drewnopochodnymi. W swojej ofercie ma zarówno drewno przeznaczone do celów budowlanych, jak i na elementy wykończeniowe.

ZAKŁAD BUDOWLANO-KONSERWATORSKI
ul. Mleczna 8a
72-320 Trzebiatów

www.zbk.com.pl 

Zakład zajmuje się wykonywaniem nowych obiektów, remontami i modernizacją starych obiektów jak również konserwacją zabytków. W okresie swojego istnienia wykonał wiele obiektów tj. domy jednorodzinne, wielorodzinne, ośrodki wczasowe, renowacje i elewacje budynków zabytkowych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej tej  firmy.

STOLARSTWO EKSPORT-IMPORT
Marek Tęcza

Osiek 20
55-311 Kostomłoty
woj. Dolnośląskie

www.teczastolarstwo.pl
 

"Tęcza" to działające od 1989 roku rodzinne przedsiębiorstwo stolarskie, zajmujące się produkcją drewnianych schodów, balustrad i drzwi. Specjalnością firmy są schody z drewna giętego, w tym z gatunków egzotycznych. W projektach firma wykorzystuje także elementy dodatkowe z innych materiałów, np. ze stali nierdzewnej.

DOORSYSTEM BIELICE
13-330 Krotoszyny

www.door-system.pl

Firma DOOR-SYSTEM działa na rynku od 2001 roku. Produkujemy zewnętrzne drzwi drewniane w szerokiej gamie modeli. Drzwi DOOR-SYSTEMwykonywane są z wysokogatunkowego drewna sosnowego klejonego warstwowo.

WELET sp. z o.o.
ul. Polna 6
72-130 Maszewo

www.welet.pl

Filozofia firmy "WELET" - jak można przeczytać w słowach powitania na jej stronie internetowej - jest zgodna z filozofią Henry'ego Royce'a: "Weź najlepsze z tego, co istnieje i czyń lepszym. A jeśli nie istnieje - wymyśl". Ale skojarzenie okien i drzwi marki WELET z Rolls-Royce'm, jest nieprzypadkowe także i z innych przyczyn: pdobne są bowiem metody produkcji, a nawet towarzyszące jej założenia organizacyjne.  Obróbka na najwyższej klasy maszynach i ręczne "dopieszczanie" konstrukcji w poszczególnych fazach - to ich znaki charakterystyczne. Ponadto drobne elementy zdobnicze powstają niekiedy pod ręką rzeźbiarzy, (np. gdy okna lub drzwi są przeznaczone do zabytkowych budowli).

TORYS sp. z o.o.
ul. L. Herc 38
20-328 - Lublin

www.torys.lublin.pl


Firma kompleksowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z techniką okienną, oferując pojedyncze produkty i systemy niezbędne do wyprodukowania i zamontowania wysokiej jakości okien i drzwi. 

AQUATERM sp. z o.o.
ul. Równoległa 63
42-200 Częstochowa

www.aquqterm.com.pl

Firma AQUATERM Sp. z o.o. powstała w 1996 r. w Częstochowie. Zajmuje się wykonywaniem zabezpieczeń przeciwwodnych oraz przeciwwilgociowych, układaniem i naprawą posadzek przemysłowych - zarówno w obiektach nowopowstających, jak i już istniejących, w tym także zabytkowych.

PARKIETDOM
ul. Skowrończa 1
Gliwice

www.parkietgliwice.pl

Firma „PARKIETDOM” oferuje pełen zakres usług parkieciarskich, obejmujący:
- pomiar wilgotności podłoża
- gruntowanie podłoża
- wylewki samopoziomujące
- układanie parkietów, mozaiki, desek podłogowych, tarasów i parkietów lakierowanych
- szlifowanie i lakierowanie schodów
- cyklinowanie, szpachlowanie i lakierowanie podłóg drewnianych

RECO
Konserwacja Zabytków
 sp. z o.o.
ul. Jordana 25
40-952 Katowice

www.reco-zabytki.pl

Specjalność firmy to kompleksowa renowacja obiektów zabytkowych. Zakres działalności obejmuje: konserwację zabytków urbanistyki i architektury w tym budownictwa drewnianego, konserwację polichromii i wystroju wnętrz, konserwację rzeźb kamiennych i drewnianych, prace pozłotnicze, konserwację sztukaterii, ceramiki, konserwację metalu, witraży, malarstwa sztalugowego oraz wszelkie towarzyszące roboty budowlane.

MERA SCHODY S.A.
ul. Sikorskiego 3
49-340 Lewin Brzeski

www.mera.pl

Mera Schody S.A. od 1996 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą schodów i elementów drewnianych do klatek schodowych. Wykorzystuje najnowsze technologie maszynowe i informatyczne służące do konstruowania schodów. Sterowane cyfrowo maszyny oraz długoletnie doświadczenie pracowników stanowią gwarancję wysokiej jakości produktów oferowanych we własnej sieci sprzedaży spółki.

STOLLAR 
Systemy okienne i drzwi

35-959 Rzeszów,
ul. ks. Jałowego 3 

www.stollar.ipr.pl

STOLLAR jest liczącym się producentem stolarki PCV, drewnianej i z profili aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

ARIES
Firma Produkcyjno-Handlowa Edward Skał
ul. Maratońska 162
94-007 Łódź

www.aries-okna.pl

Firma produkuje okna, drzwi balkonowe, okiennice, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Specjalnością są okna i drzwi do budynków zabytkowych. Firma obecna jest na rynku od 15 lat.

 

FAKRO Sp. z o.o
ul. Węgierska 144a
33-300 Nowy Sącz 

www.fakro.pl

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację. 

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
ul. Gabriela Narutowicza 64
09-200 Sierpc

www.mwmskansen.pl

 

Na Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu  składa się malowniczo położony w dolinie rzeki Sierpienicy skansen, usytuowany w centrum miasta XIX – wieczny ratusz oraz oddział zamiejscowy – Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu.
Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu zajmuje się nie tylko gromadzeniem i ochroną zabytków kultury ludowej.  Muzeum proponuje ciekawe wystawy czasowe oraz ekspozycje stałe, a także interesujące lekcje muzealne, spotkania obrzędowe, warsztaty dla dzieci i młodzieży, przejażdżki konne. Wzbogacenie skansenowskich ekspozycji stanowią pokazy rzemiosła prowadzone przez ludowych twórców.  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej muzeum, lecz przede wszystkim do... złożenia wizyty "w realu" :-)

ZSB Sobański
CZECHEL 18A, 
gmina  Gołuchów,
63-322 Gołuchów

www.sobanski.pl/

Firma "SOBAŃSKI" zajmuje się produkcją nowoczesnych okien i drzwi z drewna sosnowego, mahoniowego i dębowego. Produkuje okna i drzwi o dowolnym kształcie i wymiarze. Oprócz stolarki nowoczesnej, produkuje również okna i drzwi zabytkowe. Zakład posiada nowoczesne maszyny i urządzenia oraz wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i pracowniczą.

ZPUH DREW-HOLTZ
ul. Komunalna 8
14-200 Iława

http://www.drew-holtz.com.pl

Od 1989 roku firma  jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego. Lata doświadczeń pozwoliły firmie na osiągnięcie rynkowego sukcesu. W ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne (drewniane, płytowe tłoczone, płytowe płaskie) oszklone, jedno i dwuskrzydłowe, w kilkunastu odmianach i kolorach, oraz ościeżnice i listwy drzwiowe. Pełna elastyczność realizowanych zamówień oraz wykonywanie nietypowych zleceń to cechy charakterystyczne działalności Drew-Holtz.

LEGIERSKI
Firma Obróbki Drewna
Koniaków 172
43-474 Koniaków

www.legierski.com.pl

 

Firma "Legierski" istnieje na rynku od 1993 roku. Jest producentem wysokojakościowych mebli hotelowych i mieszkaniowych z drewna litego. Zajmuje się kompleksowym wyposażeniem domów, hoteli, pubów oraz innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Wykonuje także projekty nietypowe, według życzenia Klienta. Oferuje meble w różnych systemach wykończenia powierzchni m.in. lakierowane, woskowane, strukturyzowane, rustykalne. Do ich produkcji stosowane są materiały najwyższej jakości. 

DOMBAL
Wał Miedzeszyński 584
03-994 Warszawa

http://www.dombal.com.pl/

Firma zajmuje się produkcją altan ogrodowych, desek tarasowych, drewnianych zabawek ogrodowych dla dzieci, carportów itp.

MANDALLIN
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 TORUŃ

www.mandallin.pl

 

Firma MANDALLIN jest bezpośrednim importerem mebli kolonialnych, ceramiki ozdobnej, oryginalnych lamp, obrazów olejnych jak i również innych elementów dekoracyjnych wystroju wnętrz. Oferujemy towary o wysokich walorach estetycznych i nowoczesnym wzornictwie uwzględniającym najnowsze światowe trendy. Materiały użyte do ich produkcji pochodzą z wciąż naturalnie ekologicznych rejonów południowej Azji, co oznacza niepowtarzalne piękno, trwałość i wysoką jakość kolonialnych produktów. To, co wyróżnia nas spośród konkurencji, to przede wszystkim unikatowe wzornictwo i walory estetyczne

HALUPCZOK-STOLARSTWO
Ryszard Halupczok, Edyta Halupczok s.c.
ul. Kotorska 19, Węgry
46-023 Osowiec

www.halupczok.com.pl

 Firma Halupczok to uznany na rynku krajowym oraz międzynarodowym producent wysokiej jakości drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Dynamicznie rozwijający się od kilkunastu lat zakład zatrudnia wysokiej klasy specjalistów oraz współpracuje z wieloma znanymi polskimi i zagranicznymi kontrahentami, zajmującymi się dostarczaniem elementów wykończenia okien i drzwi.

AGAD
Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane
ul. Chrzanowskiego 23b
87-100 Toruń

www.agad.pl

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD to firma zajmująca się renowacją zabytków. Ogromne inwestycje w tym obszarze, dzięki którym AGAD zdobył uznanie konserwatorów zabytków, to gwarancja profesjonalizmu. W 2003 roku firma zaczęła produkcję okien i drzwi z drewna. Do dnia dzisiejszego zdobyła duże grono klientów. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo ma bogate doświadczenie w zakresie renowacji zabytkowych okien i drzwi z drewna.

DAMKO
Damian Kozłowski
ul. Opoczyńska 3/18
02-522 Warszawa

www.posadzkidladomu.pl

Firma Damko Damian Kozłowski – specjalizująca się w wykonywaniu dekoracyjnych posadzek żywicznych świadczy swoje usługi od 2008 roku.  Skupia się przede wszystkim na klientach indywidualnych poszukujących efektownej posadzki w mieszkaniach, apartamentach, domach, punktach sklepowych, restauracjach, kawiarniach: wszędzie tam, gdzie oczekuje się uzyskania estetycznego i niepowtarzalnego wyglądu posadzki. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zatapianie fotografii, mieszanie barw  czy też zatapianie drobnych przedmiotów.  Najwyższą jakość swoich usług uzyskujemy dzięki doświadczonemu zespołowi oraz potrzebnym do tego specjalistycznym narzędziom.

Hofman-Słubice sp. z o.o.
Os. Przemysłowe 13
69-100 Słubice

www.hofman-slubice.nl

Duński producent wysokiej jakości okien i drzwi z zakładem w Słubicach.

Centrum Drewna Profilowanego i Budowlanego Krystian Syrnik
Świerzów 88
55-110 Prusice 

www.drewnoprofilowane.pl

Firma "Centrum Drewna Profilowanego i Budowlanego" zajmuje się sprzedażą  na Dolnym Śląsku drewna profilowanego i budowlanego importowanego z zagranicy. W swojej ofercie posiada podbitki, elewacje, drewno na tarasy z modrzewia syberyjskiego, świerku, modrzew europejski oraz egzotyczne, drewno do  saun, drewno KVH i BSH.

FH KAMPA
Mariusz Czaplejewski
ul. Szczecińska 61 c
75-122 Koszalin

www.kampawood.com/

FH KAMPA zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna liściastego i iglastego. W naszej ofercie posiadamy mokrą i suchą tarcicę (nieobrzynaną i obrzynaną), fryzy i elementy, wyroby klejone (kantówki okienne i drzwiowe oraz płyty klejone z lameli litych i łączonych na długości), deski podłogowe, parkiet, deski tarasowe i elewacyjne, obłogi oraz suche drewno budowlane. Prowadzimy także sprzedaż suchego drewna opałowego.

Centrum Informacji Branżowej - wydawnictwo
ul. Turmoncka 22 lok. 110, 03-254 Warszawa

www.ForumBranzowe.com

Wydawnictwo „Forum Branżowe” zostało założone w 2003 roku. Pierwszą publikacją był miesięcznik pod tym tytułem, kierowany do producentów i dystrybutorów wyrobów oraz akcesoriów do produkcji stolarki i ślusarki budowlanej. Przez ten czas zyskaliśmy dużą rzeszę stałych, aktywnych czytelników. Postanowiliśmy więc zainteresować również montażystów stolarki, rozpoczynając w 2012 roku wydawanie czasopisma „Forum Montażowe”.

TOMKWARC
Biała Woda 124
16-402 Suwałki

www.tomkwarc.mnt.pl

Firma zajmuje się wykonawstwem posadzek żywicznych na terenie całego kraju  i Europy. Jest autoryzowanym wykonawcą firmy  REMMERS – POLSKA i pracuje na oferowanych przez nią materiałach. Wykonuje  wszystkie systemy posadzek żywicznych dostępnych na naszym rynku. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem. Potencjał firmy pozwala na równoczesną realizację kilku inwestycji.

IZOSERWIS 
Izolacje Budowlane
Cezariusz Magott
ul. Starowiejska 97
47-400 Racibórz

www.izoserwis.pl

Firma wykonawczo-projektowa o ponad 25 letnim dośweiadczeniu w dziedzinie szeroko rozumianych hydroizolacji. Na swoim koncia ma około 200 zabezpieczonych przeciwwilgociowo i przeciwwodnie budynków i budowli - zarówno obiektów istniejących, jak i nowobudowanych. Ważniejsze przykłady: Gmach Główny Uniwersytetu Wrocławskiego,  Urząd Wojewódzki w Katowicach,  Sądy Rejonowe w Cieszynie, Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim i Pszczynie.
Firma wykonuje ekspertyzy mykologiczno – budowlane oraz projekty wykonawcze dotyczące ochrony budynków przed wodą i wilgocią.

KOMPLEX MARKET
Ul. Kolejowa 299
05-092 Łomianki

www.komplexmarket.pl

Firma Komplex Market
jest bezpośrednim importerem drewna profilowanego specjalizującym się w takich produktach jak deski tarasowe, deski elewacyjne, podbitka dachowa, profile saunowe i boazeryjne, podłogi, drewno konstrukcyjne produkowane ze świerku, z modrzewia syberyjskiego oraz drewna egzotycznego. Jako wyłączny przedstawiciel marki Thermory oferuje również szeroki wybór profili wykonanych z wysokiej klasy drewna termizowanego.

WoodMarket
ul. Ofiar Firlej 7
26-600 Radom

www.woodmarket.pl

Firma handlowa, zajmująca się sprzedażą towarów i usług związanych z wysokiej jakości drewnem.

Euro-Mat
ul. Lutycka 115
60-478 Poznań

www.euro-mat.pl

Euro-Mat to hurtownia budowlana, obsługująca inwestycje, klientów indywidualnych oraz firmy Działa na rynku budowlanym od 1992 roku. 

TBD KOtula Sp. z o.o.
ul. Młyńska 50/2
44-200 Rybnik

www.tbd-kotula.pl

Firma specjalizuje się wykonywaniu izolacji i uszczelnień przeciwwodnych w starym i nowym budownictwie.