Kariera w firmie Remmers

Jesteśmy działającym na skalę europejską producentem ekologicznych produktów przeznaczonych do ochrony i renowacji budowli oraz ochrony i uszlachetniania drewna. Naszym partnerom i zleceniodawcom z kręgów rzemiosła, handlu branżowego, przemysłu oraz biur projektowych oferujemy indywidualne rozwiązania przedstawianych problemów. Zostań współtwórcą naszych sukcesów! Zacznij pracę w Remmers-Polska Sp. z o.o.

Najlepszy sposób, by skutecznie konkurować na dynamicznym rynku, to po prostu być najlepszym w swojej dziedzinie. Remmers to lider w dziedzinach ochrony budowli, drewna i podsadzek przemysłowych. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy! Zostań członkiem rodziny Remmers!

Szukasz zmian? Chcesz rozpocząć nowy rozdział życia, zmienić "zawodowe tapety"? A może odpowiedzią jest nasza firma? Przekonaj się. tu znajdziesz aktualne oferty pracy!

Masz pytania, wątpliwości? To nie problem! Nie wahaj się i nawiąż z nami kontakt. Wszystkie dane znajdziesz w tym miejscu. Cieszymy się na Twój telefon lub e-mail.