Kariera w firmie Rememrs

Jako jedna z wiodących średniej wielkości firm rodzinnych w branży chemii budowlanej i lakierów do drewna zatrudniamy łącznie ponad 1400 kompetentnych i doświadczonych osób, w każdej chwili gotowych służyć profesjonalną pomocą we wszystkich sprawach dotyczących ochrony budowli oraz lakierów do drewna budowlanego i mebli.

Firma od ponad 65 lat opracowuje, produkuje i sprzedaje w całej Europie ekologiczne, trwałe systemy produktów i innowacyjne technologie oraz świadczy zaawansowany serwis, wsparcie i doradztwo techniczne na każdym poziomie procesu budowlanego bądź produkcyjnego: to właśnie są podstawy naszego trwałego sukcesu.

Polski oddział firmy, Remmers-Polska Sp. z o.o. w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, to działające od 1996 roku centrum dystrybucyjno-szkoleniowe. Zatrudniamy dziś około 60 osób, wciąż widząc ogromny, otwarty potencjał polskiego rynku. Poszukując nowych pracowników stawiamy na zaangażowanie, aktywność, staranność i współpracę w zespole.  Zapewniamy zatrudnienie w nowoczesnej siedzibie, w oparciu o umowę o pracę.  

Oferty pracy


28.06.2016

Doradca Techniczno-Handlowy - Ochrona Budowli

W związku ze wzrostem firmy i rozwojem struktury, poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego [więcej]

28.06.2016

Doradca Techniczno-Handlowy - Ochrona i Uszlachetnianie Drewna - Hurt

Dział Ochrony Budowli specjalizuje się w dystrybucji produktów klasy Premium dedykowanych do budownictwa nowoczesnego oraz tradycyjnego. Pracownicy działu współpracują ze zróżnicowaną grupą odbiorców. [więcej]