Wyszukiwanie produktów

Od Epoxy OS Color przez ESD 3K aż po Epoxy BS 3000: tutaj możesz wyszukać potrzebne produkty.

Pomoc techniczna i doradztwo na miejscu

Nasi doświadczeni polscy doradcy techniczni są do dyspozycji klientów w całej Polsce: jeśli masz problem związany z remontem posadzki w istniejącym budynku lub rozważasz rozwiązania techniczne dla nowo budowanego obiektu - służymy pomocą i radą na placu budowy.

>> Przedstawiciele Handlowi

Czy to w awiacji, motoryzacji czy też w przemyśle elektrycznym lub w dowolnej innej dziedzinie przemysłu - wszędzie dbamy o to, by nasi klienci mieli zawsze nie tylko pewny, ale i estetyczny i trwały grunt pod nogami. Wszędzie, gdzie kluczową rolę odgrywają terminowość realizacji i wydajne systemy.

Oferujemy indywidualnie dobrane rozwiązania systemowe i dotyczące szczegółów. Odpowiednią klasę antypoślizgowości można dobrać do szczególnych wymagań eksploatacyjnych odbiorcy. Dzięki naszym szybkoreagującym systemom problemu nie stanowią nawet sztywne, krótkie terminy realizacji.

Gdzie wrażliwe układy elektroniczne trzeba chronić przed najmniejszymi nawet ładunkami elektryczności statycznej, tam zastosowanie znajdują nasze posadzki, spełniające normę ESD. Zapewniają one bezstresową pracę w miejscach wymagających zachowania szczególnej ostrożności.

Woda zawsze znajdzie ujście - taka już jej natura. W miejscach, w których należy się liczyć z wzbierającą wilgocią, np. na powierzchniach mających kontakt z gruntem, nasze otwarte dyfuzyjnie systemy posadzkowe są rozwiązaniem bezpiecznym, ekonomicznym i nieuciążliwym dla środowiska.

Aby zapewnić bezpieczne, optymalne funkcjonowanie zakładów związanych z rolnictwem, oferujemy dopasowane systemy ochronne i uszczelniające dla obiektów remontowanych i nowobudowanych. Dzięki temu czasy przestojów i straty finansowe ograniczone zostają do minimum.