Platforma wymiany informacji

Organizowane przez naszą firmę szkolenia branżowe dla Klientów od lat cieszą się dużą popularnością.  Zarówno te odbywane w salach szkoleniowych w Tarnowie Podgórnym, jak i  ich wersje "terenowe", przeznaczone dla lokalnych  środowisk rzemieślniczych w poszczególnych regionach Polski oraz "wyjazdowe", połączone z wizytą w centrali firmy w Niemczech. Z tymi ostatnimi łączy się często możliwość przetestowania produktów w realnych warunkach produkcyjnych: Centra Kompetencyjne Remmers "Lakiery Przemysłowe" oraz "Powierzchnia Drewna" to bowiem przede wszystkim bogato wyposażone hale techniczne.
Seminaria i konferencje w Remmers Polska to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową, lecz także sposób na zdobycie bądź odświeżenie rzetelnej wiedzy branżowej, a także doskonała okazja do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Niejednokrotnie spotkania te stają się forami do omawiania wyzwań, przed jakimi stają branże budowlana, drzewiarska i lakiernicza.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach. Prosimy także o zgłaszanie własnych propozycji tematów - chętnie rozważymy możliwość zorganizowania odpowiednich spotkań.

Propozycję tę kierujemy również do studentów kierunków branżowych.

Remmers Polska
Szkolenia

ul. Sowia 8
62-080 Tarnowo Podgórne

Telefon: 61 816 81 00
Email: marketing@remmers.pl

Tu znajdziesz obszerną ofertę szkoleń  związanych z wszelkimi zadaniami na placu budowy, opartych zawsze NA PRAKTYCZNEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIU. Serdecznie zapraszamy!

Chcesz systematycznie zwiększać swoją konkurencyjność na rynku budowlanym poprzez zdobywanie aktualnej wiedzy fachowej i  szukasz odpowiednich dla siebie szkoleń? Remmers Polska to właściwy adres!