SZKOLENIA, SEMINARIA, PREZENTACJE

Stosowane współcześnie technologie budowlane są coraz trwalsze i nie tylko umożliwiają wznoszenie trwałych budowli, ale także – w toku pieczołowitych renowacji i prac konserwacyjnych - pozwalają odzyskiwać nawet stracone zdawałoby się obiekty historyczne.

Im większa świadomość i umiejętności wykonawców, tym lepsze rezultaty robót budowlanych, niezależnie od tego, w jakim zakresie są one prowadzone. Firma Remmers proponuje w związku z tym co roku serie szkoleń dla firm wykonawczych, podczas których przekazujemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne zastosowania systemów produktów, stanowiących odpowiedź na niemal wszystkie wyzwania, przed jakimi stają wykonawcy budowlani: od piwnic aż po dach. W tym miejscu znajdą Państwo szereg propozycji tematycznych oraz terminy i miejsca najbliższych seminariów, prowadzonych przez naszych doświadczonych prelegentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Mogą Państwo również zgłaszać własne propozycje tematów, związanych z szeroko pojętymi zagadnieniami budownictwa, architektury, kultury i sztuki, technologii drewna. Tę ofertę kierujemy również do studentów oraz do uczniów szkół branżowych związanych z budownictwem i meblarstwem.

Zgłoś propozycję tematu szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania dogodnego terminu. Zapewniamy: warto do nas zajrzeć, bo praktycznej wiedzy nigdy dość.