O pracodawcy

Firma Remmers to niemieckie średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w dolnosaksońskim Löningen.

Po założeniu w 1949 roku rozwinęła się od firmy jednoosobowej do działającej na skalę  międzynarodową grupy przedsiębiorstw i nie stanowi to przypadkowego rezultatu niemieckiego cudu gospodarczego, lecz jest efektem przemyślanych, planowych działań opartych na trzech filarach: ciągłości, innowacyjności i ekspansyjności.

Obecnie firma Remmers działa na rynkach branży budowlanej w ponad 40 krajach na całym świecie. Oferuje najwyższej jakości produkty służące do ochrony i renowacji budowli, uszlachetniania i ochrony drewna oraz układanie podsadzek przemysłowych.

W Polsce firma pojawiła się 20 lat temu i od tego czasu z powodzeniem sprzedaje swoje wyroby firmom rzemieślniczym i zakładom przemysłowym, świadcząc jednocześnie pełnozakresowy serwis okołosprzedażowy: od doradztwa na temat techniki zastosowań poprzez pomoc w rozwiązywaniu indywidualnych problemów technologicznych czy wykonawczych aż po wsparcie merytoryczne podczas projektowania nowych linii produkcyjnych.

Ważną dziedziną naszej działalności jest ochrona zabytków - w gronie naszych partnerów biznesowych mamy wybitnych specjalistów zajmujących się konserwacją i odrestaurowywaniem cennych obiektów architektonicznych. Obszerna lista referencji, na której - zarówno w Polsce jak i na świecie znajdują się liczne znane powszechnie budowle, jak i wyjątkowe "architektoniczne perełki" świadczy dobitnie. 

Stawiamy na profesjonalizm i pracowitość, dajemy szansę zawodowego rozwoju.