11.08.2017

Remmers na targach Drema 2017 - podsumowanie

Targi DREMA to największe wydarzenie handlowo-wystawiennicze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone szeroko pojętym przetwórstwu i obróbce drewna. Skupia ono profesjonalistów działających w branżach drzewnej, lakierniczej i meblarskiej i przyciąga do Poznania rzesze zwiedzających z całego świata.

Istotny etap w najnowszej historii Grupy Remmers stanowiło przyjęcie firmy 3H-Lacke dzięki której grupa stała się wiodącym oferentem materiałów lakierniczych klasy premium, przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego. W tym roku po raz pierwszy oferta lakierów przemysłowych została zaprezentowana wraz z propozycjami dla rzemieślników pod wspólnym dla całej grupy znakiem Remmers.

AQUA VL-66/SM

Jedną z "gwiazd" tegorocznej ekspozycji był Aqua VL-66: wodna powłoka gruntująca, międzywarstwa i lakier nawierzchniowy w jednym. Jest to system powłokowy o działaniu izolującym, przeznaczony do stosowania na wysokiej jakości konstrukcjach drewnianych.

 Pozwala drewnu oddychać, jest odporny na blokowanie, ma niską tendencję do żółknięcia, izoluje garbniki i hamuje rdzę na łbach śrub i gwoździ. Jest bardzo odporny na czynniki klimatyczne i ma niską skłonność do kredowania.

Motywem przewodnim tegorocznej prezentacji targowej firmy Remmers Polska było podkreślenie wysokiej jakości produktów i serwisu okołosprzedażowego , a także paneuropejskiego zasięgu działania firmy - z korzyścią dla klientów.

 

Wszystkim naszym Gościom targowym  serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Mamy nadzieję, że wizyta u nas była interesująca , a zebrane w jej trakcie nowe informacje pozwolą Państwu efektywniej, wygodniej i bezpieczniej rozwijać swój biznes . Życzymy wielu udanych projektów, pozostając w nadziei, że przy ich realizacji skorzystają Państwo z oferty Remmers.