11.08.2017

Remmers na targach Drema 2017

Targi DREMA to największe wydarzenie handlowo-wystawiennicze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone szeroko pojętym przetwórstwu i obróbce drewna. Skupia ono profesjonalistów działających w branżach drzewnej, lakierniczej i meblarskiej i przyciąga do Poznania rzesze zwiedzających z całego świata.

 Udział w targach Drema daje wystawcom możliwość spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami, jest również doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń z przedstawicielami z branży. Nasza firma zawsze chętnie korzysta z takich okazji: na stoisku o powierzchni 60 m2 (pawilon 5A, stoisko 14) przedstawi w tym roku swoje propozycje dla zainteresowanych lakierami przemysłowymi, a także materiałami do pielęgnacji i uszlachetniania drewna.

Istotny etap w najnowszej historii Grupy Remmers stanowiło przyjęcie firmy 3H-Lacke dzięki której grupa stała się wiodącym oferentem materiałów lakierniczych klasy premium, przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego. W tym roku po raz pierwszy oferta lakierów przemysłowych zostanie zaprezentowana wraz z propozycjami dla rzemieślników pod wspólnym dla całej grupy znakiem Remmers.

Obok produktów, których parametry indywidualne dostosowywane są do specyficznych potrzeb klientów, mocną stroną bardzo szerokiej oferty jest doświadczenie w branży, którym chętnie dzielimy się z partnerami. Stanowiące rezultat  zbieranych przez wiele dziesięcioleci doświadczeń eksperckie kompetencje Grupy Remmers dotyczą wielu zagadnień, które zapewne zainteresują naszych gości na Dremie 2017. Tym bardziej, że w tym roku motywem przewodnim prezentacji targowej firmy Remmers Polska jest właśnie podkreślenie ugruntowanej wysokiej jakości produktów i okołosprzedażowego serwisu a także paneuropejskiego zasięgu działania z korzyścią dla klientów. Jednym z jego przejawów są działające w Löningen i Hiddenhausen Centra Kompetencyjne, na które składają się laboratoria badawcze, sale szkoleniowe a także hale testów technologicznych, pozwalające naśladować warunki panujące w zakładach klientów i testować nowe produkty bez ograniczania ich mocy produkcyjnych. Takie podejście spotyka się z ogromną aprobatą odbiorców. Nasza firma już wielokrotnie miała okazję przyjmować wyrazy uznania i podziękowania za tak kompleksową współpracę i to zarówno od  klientów reprezentujących przemysł jak i rzemiosło.Serdecznie zapraszamy!

Zasady wstępu na targi Drema 2016 opisane są tutaj