Wyszukiwanie produktów

Od niezrównanej HK-Lasur przez oparty na naturalnych surowcach Pflege-Öl po materiały z serii Induline: tutaj możesz wyszukać potrzebne produkty.

Pomoc techniczna i doradztwo na miejscu

Nasi doświadczeni polscy doradcy techniczni są do dyspozycji klientów w całej Polsce: jeśli masz problem związany z renowacją drewna, poszukujesz efektywnych rozwiązań nietypowych projektów  lub zastanawiasz się nad optymalizacją procesu produkcyjnego - służymy pomocą i radą na placu budowy lub w Twoim zakładzie produkcyjnym.

>> Przedstawiciele Handlowi

Tutaj znajdziesz produkty, które pozwolą Ci wydobyć i zachować naturalne piękno drewna: od lazur ochronnych do zastosowań zewnętrznych przez  faby do drewna stosowanego we wnętrzach i na zewnątrz, aż po powłoki do drewnianych okien i drzwi, a także środki pielęgnacyjne i zabezpieczające.

Przeznaczony dla stolarzy i cieśli kompletny asortyment materiałów w klasie premium, obejmujący lakiery nitrocelulozowe, poliuretanowe, wodne 2K i 1K, oleje, woski oraz zgodne z Deco Paint lakiery do schodów, a także zestaw bejc do samodzielnego formułowania kolorów.

Induline Premium-Coatings to produkty zapewniające sprawdzoną, doskonałą jakość dla producentów okien i drzwi drewnianych oraz prefabrykowanych domów drewnianych i płotów. Klientom zapewniamy dojrzały asortyment, sprawną dystrybucję i opiekę doradcy technicznego.

W tej grupie reprezentowane są wszystkie aktualne technologie:od klasycznych uszczelniaczy na bazie akryli poprzez neutralnie sieciujące materiały uszczelniające, oparte na grupach alkoksylowych, aż po nowoczesne polimery MS i kleje, pianki montażowe i uszczelniacze bazujące na poliuretanach. 

Zwalczająca ochrona drewna oferuje wielostronne zastosowania i indywidualne rozwiązania problemów związanych z zabezpieczaniem tego materiału przed szkodnikami: od soli ochronnych i impregnatów do drewna budowlanego aż po zwalczanie grzyba domowego i owadów niszczących drewno.