©
Temat: Ochrona budowli i posadzek

Debiut Remmers Polska

poniedziałek, 24.10.2022

na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych

Między 29 listopada a 1 grudnia br. za sprawą targów Food Tech 2022 miejsce Ptak Warsaw Expo stanie się stolicą technologii spożywczych. Podczas tegorocznej edycji tej ważnej imprezy branżowej nie zabraknie przedstawicieli Remmers Polska. Na stoisku firmy goście będą mogli zapoznać się z naszą ofertą systemów posadzek dla przemysłu spożywczego.

Remmers Polska po raz pierwszy zaprezentuje się na stoisku w hali B. (numer stoiska: B3.31b). Każdego dnia na odwiedzających będzie czekał zespół doświadczonych ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na pytania związane z ochroną posadzek. To oni od początku poznają indywidualne wymagania Państwa branży, by stać się ekspertem dla Państwa we wszystkich wymagań stawianych przez Klienta. „Udział w targach daje możliwość spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami. Jest to również to doskonała okazja do wymiany poglądów z przedstawicielami branży. W tym roku – jako debiutanci w tej imprezie - chcemy zaprezentować nasze możliwości i ofertę rozwiązań w zakresie posadzek dla przemysłu spożywczego” – komentuje Marcin Flisikowski – Project Manager ds. Posadzek.

Wchodząc w 1996 roku na rozwijający się w nowych warunkach polski rynek firma Remmers wniosła własne innowacyjne materiały i technologie dla kilku kluczowych obszarów budownictwa, w tym także w obszarze posadzek. Remmers w tym zakresie oferuje szereg rozwiązań ochronnych i dekoracyjnych, opracowanych specjalnie z myślą o konkretnych zastosowaniach.

Jacek Majewski, technik ds. posadzek tak opisuje ideę udziału w targach „Jako debiutanci w tej imprezie chcemy zaprezentować nasze dotychczasowe doświadczenie. Wiemy, że branża spożywcza jest jednym z sektorów przemysłowych stawiających najwyższe wymagania wobec posadzek. Oprócz obciążeń mechanicznych i chemicznych częstym, poważnym wyzwaniem są również oddziaływania termiczne. Wszystko to musi być zgodne z wymogami prawa i przepisami higienicznymi i takie są też nasze rozwiązania. Tylko w ostatnich latach systemy produktów Remmers zostały wykorzystane do wykonania ok 40 000 m2 posadzek w zakładach przemysłu spożywczego m.in. w przetwórniach ryb, mięsa czy mleka”.

Ostatnią edycję Food Tech Expo odwiedziło blisko 15 000 gości z kraju i zagranicy. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział m.in.: właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menadżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów. Podczas tegorocznego wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców. Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn.

  • 29-30.11.2022 w godzinach 10:00 - 17:00
  • oraz 01.12.2022 od 10:00 do 16:00.

Zapraszamy.