Nowa posadzka w garażu? To nie jest takie trudne!

W garażu powstawały tak znane dziś na całym świecie firmy, jak Apple, Google, Amazon czy Helwett-Packard, tamże pierwsze koncerty dawały zespoły Nirvana czy The Who. FibarGroup czy Komputronik to nasze rodzime przykłady „garażowych karier”.

Nie sposób tu nie wspomnieć, że założyciel naszej firmy, Bernhard Remmers, także zaczynał od garażowego „one-man-business’u”, który w ciągu bez mała osiemdziesięciu lat przybrał postać międzynarodowej, innowacyjnej firmy o światowym zasięgu działania.

Garaż niejedno ma imię!

Wybierz swoje ulubione:)

 • ©
 • ©
 • ©
 • ©
 • ©
 • ©
 • ©
 • ©

Garaż - jaką posadzkę wybrać?

Posadzki żywiczne są popularnym wyborem dla garaży i pomieszczeń gospodarczych, ponieważ są trwałe, łatwe do czyszczenia i odporne na plamy oraz uszkodzenia mechaniczne.

Podłogi epoksydowe umożliwiają wykonanie posadzki w garażu, która będzie bardzo wygodna w użytkowaniu bez fug i łączeń. Jednocześnie taka posadzka jest odporna na działanie różnych szkodliwych czynników jak smary, oleje itp.

Można ją wykonać w sposób gwarantujący dobrą przyczepność i antypoślizgowość, co w garażu ma szczególne znaczenie, zwłaszcza zimą oraz w czasie opadów deszczu, gdy wjeżdżamy do garażu z mokrymi oponami.

Zalety posadzki z żywicy epoksydowej:

 • Wyjątkowa trwałość, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
 • Łatwość w utrzymaniu czystości (odporna na oleje, smary, kwasy i rozpuszczalniki).
 • Wodoodporna i wodoszczelna (istnieje możliwość zbierania wody ściągaczką).
 • Dostosowana do pomieszczeń o dużych obciążeniach.
 • Higieniczna, bezpieczna i bezspoinowa posadzka.
 • Nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.
 • Istnieje w wersji antypoślizgowej, co sprzyja jeszcze większemu bezpieczeństwu.

A co bardzo istotne:

posadzce z żywicy można nadać indywidualny charakter. I to nie tylko poprzez wybór kolorów i płatkowania, ale także poprzez wkomponowanie grafiki, linii, własnego tła czy charakterystycznych naklejek.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Jak wykonać posadzkę w garażu?

Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, gdy planuje się zainstalowanie posadzki żywicznej w garażu:


 • Przygotowanie podłoża — przed nałożeniem posadzki żywicznej należy upewnić się, że powierzchnia garażu jest odpowiednio przygotowana. Wszelkie pęknięcia, nierówności i uszkodzenia należy naprawić i wyrównać, aby zapewnić równomierne nałożenie posadzki. Właściwie przygotowane podłoże jest podstawą prawidłowego i długotrwałego funkcjonowania posadzki. Należy określić wytrzymałość na odrywanie podkładu betonowego celem dobrania właściwego rozwiązania systemowego.
 • Wybór rodzaju żywicy — istnieje wiele rodzajów żywic, które można wykorzystać do posadzek garażowych. Należy wybrać żywicę, która jest odpowiednia dla konkretnych potrzeb. Na przykład, jeśli garaż będzie używany jako miejsce do naprawy samochodu, należy wybrać żywicę, która jest bardziej odporna na oleje i inne chemikalia.
 • Grubość posadzki — zależy od rodzaju użytej żywicy oraz rodzaju użytkowania garażu. Zazwyczaj posadzki garażowe mają postać żywicy malowanej z posypką, ale mogą mieć też grubość nawet 5 mm, zależne jest to od planowanych obciążeń i oczekiwanej trwałości posadzki.
 • Wykończenie powierzchni — posadzki żywiczne mogą mieć różne wykończenia, takie jak matowe, błyszczące lub antypoślizgowe. Wybór wykończenia powinien zależeć od konkretnej sytuacji, na przykład od tego, czy garaż jest używany do przechowywania samochodów, czy też jako miejsce pracy.
Warto zwrócić uwagę na powyższe aspekty, aby mieć pewność, że posadzka żywiczna w garażu będzie trwała i spełni swoje zadanie przez długi czas.

Profesjonalna posadzka do celów prywatnych?

To możliwe!

Profesjonalna posadzka garażowa tylko wg systemu Remmers

Chcesz skorzystać przy pracy z pomocy specjalistów?

Zlecanie wykonania posadzki garażowej specjalistom posiadającym odpowiednią wiedzę i doświadczenie to bezpieczne i pewne rozwiązanie.

Instalacja posadzki żywicznej wymaga precyzyjnego nałożenia warstw żywicy oraz dokładnego przygotowania powierzchni garażu. Przeprowadzona przez profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie, daje dodatkową pewność, że wykonana podłoga będzie służyła przez długi czas.

Skontaktuj się z nami! Wspólnie wybierzemy firmę wykonawczą z Twojego regionu!

Zadzwoń | Zapytaj | Porozmawiaj!

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 605 580 239

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i szczegółową ofertę

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Broszury

Zobacz, jakie są możliwości. Przyjrzyj się propozycjom, pomyśl o swoich pasjach. Dlaczego nie spróbować na tych kilkunastu metrach kwadratowych stworzyć miejsca na własną wizję świata? Przyjrzyj się propozycjom, pomyśl o swoich pasjach.

Garaż to nie zawsze znaczy to samo:)

Nowa posadzka? To nie jest takie trudne - dzięki naszej instrukcji, posadzkę możesz wykonać bez angażowania profesjonalnych firm wykonawczych. Chociaż zalecamy zlecanie takich prac
specjalistom - posiadającym odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Chcesz obejrzeć próbki posadzek!

to nie problem!

Przedstawiamy mapę punktów handlowych, w których mogą Państwo obejrzeć próbki kolorów

Otwórzy legendę mapy
©

Twój doradca techniczno-handlowy

Dawid Miller

Doradca Techniczno-Handlowy
Dział Ochrony Budowli
Tel. + 48 605 580 239
e-mail: dmiller@remmers.pl

Dawid Miller pełni funkcje koordynator projektu "Posadzki garażowe do celów prywatnych".

Pracuje w branży chemii budowlanej od 2006 roku; w Remmers Polska od 8 lat. Odpowiedzialny jest za kontakt i współpracę z hurtowniami i wykonawcami z terenu województwa zachodnio-pomorskiego.