• ©

Mamy rozwiązania na wszystkie potrzeby

Drewno pod najlepszą ochroną

Oferowane przez firmę Remmers lazury typu 3 w 1 są produktami łączącymi impregnat ochronny, podkład i lazurę. Dla użytkownika oznacza to mniejsze łączne wydatki na zakup materiałów, mniejsze nakłady na pracę związaną z malowaniem oraz niższe koszty w przeliczeniu na m² przy jednoczesnej sprawdzonej i potwierdzonej certyfikatem skuteczności ochrony drewna.

Drewniane elementy budowlane o szczególnej wartości, takie jak profile, meble ogrodowe okna i drzwi najskuteczniej ochronią farby zabezpieczające przed wpływem czynników atmosferycznych. Powłoki kryjące dają niemal nieograniczone spektrum możliwości dekorowania drewna i innych podłoży, stosowanych zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Aspekty ekologiczne i zdrowotne związane ze stosowanymi powłokami malarskimi uwypuklają się szczególnie w przypadku ich stosowania we wnętrzach mieszkalnych i miejscach dziennego pobytu ludzi. Produkty Remmers opatrzone renomowanym znakiem [eco] to propozycja niskoemisyjnych materiałów o udokumentowanej fizjologicznej nieszkodliwości dla człowieka i środowiska naturalnego.

W tej kategorii prezentujemy produkty uzupełniające ofertę, które z punktu widzenia ich zakresu stosowania są uniwersalne lub mogą być użyte w połączeniu z wieloma powłokami do drewna. Nasze produkty uzupełniające i wyposażenie zapewniają jeszcze trwalsze rezultaty pracy.

Poznaj bliżej nasze produkty