Modern house concrete©

Produkty dla przemysłu domów prefabrykowanych

Mody i trendy w kolorystyce

Nasze ambicje to dla Państwa wartość dodana!

Szczególnie w architekturze domów prefabrykowanych właściwy dobór odpowiedniej kolorystyki okien, drzwi i profilowanych powierzchni drewnianych ma znaczenie decydujące, ponieważ wiąże się z nimi znacznie dłuższy "okres aktualności", niż np. w przypadku zmieniających się mód. Dostępna różnorodność kolorów oraz świadome kreowanie kolorystyki stanowią decydujący argument handlowy.

Kolorystyka różnych elementów budynku w dużym stopniu determinuje nie tylko jego wygląd: tworzy także nastrój. Zakres tonacji rozpościera się tu między pojęciami "jasne" i "ciemne", "aktywne" i "pasywne" i wreszcie między "ciepłe" i "zimne".

Właśnie tę bogatą różnorodność kolorystyczną chcielibyśmy uczynić dla Państwa użyteczną, aby aktywnie wspierać Państwa w projektowaniu przestrzeni życiowych Państwa klientów, tak aby każdy z nich czuł we własnym domu wygodę, komforyt i bezpieczeństwo.

Mody i trendy dotyczące wzornictwa kolorystycznego, precyzyjnie dopasowane do architektury produkowanych przez Państwa domów, są ukierunkowanymi działaniami wspierającymi sprzedaż, bez kompromisów w odniesieniu do jakości i trwałości naszych produktów.

W ścisłej współpracy z Państwa architektami i projektantami chętnie służymy Państwu innowacyjnymi poradami w zakresie doboru barw i koordynujemy je z odpowiednimi dostawcami, aby zapewnić idealne dopasowanie kolorów Państwa obiektów.

Łączenie elementów niestabilnych i stabilnych wymiarowo oraz stabilnych w ograniczonym zakresie, wykonanych z różnych gatunków drewna i poddanych różnym procesom aplikacji powłok wymaga zastosowania ściśle dopasowanych elementów systemu i przejrzystej dokumentacji, którą dla Państwa opracowujemy, aby zapewnić idealne współgranie pomiędzy przemysłowo i ręcznie aplikowanymi systemami powłok.

Utrzymanie Państwa ekskluzywnej kolekcji kolorów - zarówno u Państwa, jak i u Państwa dostawcy - jest możliwe dzięki intensywnemu wsparciu na miejscu, szkoleniom i stałemu monitorowaniu procesów produkcyjnych.

Stały dialog pomiędzy Państwem a Państwa dostawcami jest dla nas w Remmers decydującym kryterium, abyśmy nie zatrzymywali się na poziomie "obecnego stanie techniki", lecz podejmowali i wdrażali nowe kierunki i trendy w odpowiednim czasie, aby w pełni zadowolić Państwa i Państwa klientów.