• ©
©

Siedziba

Remmers Polska

ul. Sowia 8

62-080 Tarnowo Podgórne, Polska

tel. +48 (61) 816 81 00

e-mail: info@remmers.pl

NIP 782-14-20-221

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW

Informujemy, że Remmers Polska sp. z o.o. nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Nasza oferta skierowana jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.

.

Klientów indywidualnych zapraszamy do punktów sprzedaży oferujących nasze produkty.

Lokalizacja

Park Przemysłowy „Sowia” w Tarnowie Podgórnym

Siedziba Remmers Polska mieści się w Parku Przemysłowym „Sowia” w Tarnowie Podgórnym. Miejscowość oddalona jest o około 20 km od Poznania i jest jednocześnie siedzibą gminy. Miejscowość leży przy drodze krajowej nr 92 łącząca Rzepin z Poznaniem i Warszawą. Jej przebieg jest równoległy do autostrady A2.

Poznaj

Remmers Polska

Remmers Polska jest spółką córką rodzinnej, niemieckiej firmy, specjalizującą się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok lakierniczych dla przemysłu. Firma w Polsce działa od ponad 20 lat, a w ofercie ma ponad 400 produktów, stanowiących kompletne rozwiązania. Oferowane przez nas produkty i systemy są produktami premium i przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań. Wysoką jakość oferowanego asortymentu wspieramy powiązaną z nimi fachową obsługą posprzedażową oraz profesjonalnym doradztwem technicznym. Relacje i współpracę z naszymi odbiorcami opieramy na bardzo dobrym wzajemnym poznaniu się, doradztwie i szkoleniach. Aktualnie w Polsce pracuje dla nas prawie 100 specjalistów, z czego 60% stanowi grupę osób, którzy służą pomocą i radą bezpośrednio w terenie aktualnym i potencjalnym Klientom.

Więcej o nas