• ©
©

Siedziba

Remmers Polska

ul. Sowia 8

62-080 Tarnowo Podgórne, Polska

tel. +48 (61) 816 81 00

e-mail: info@remmers.pl

NIP 782-14-20-221

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW

Informujemy, że Remmers Polska sp. z o.o. nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Nasza oferta skierowana jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.

Przy odbiorze osobistym obowiązuje płatność kartą kredytową lub płatniczą.

Klientów indywidualnych zapraszamy do punktów sprzedaży oferujących nasze produkty.

Lokalizacja

Park Przemysłowy „Sowia” w Tarnowie Podgórnym

Siedziba Remmers Polska mieści się w Parku Przemysłowym „Sowia” w Tarnowie Podgórnym. Miejscowość oddalona jest o około 20 km od Poznania i jest jednocześnie siedzibą gminy. Miejscowość leży przy drodze krajowej nr 92 łącząca Rzepin z Poznaniem i Warszawą. Jej przebieg jest równoległy do autostrady A2.

Poznaj

Remmers Polska

Remmers Polska jest spółką córką rodzinnej, niemieckiej firmy, specjalizującą się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok lakierniczych dla przemysłu. Firma w Polsce działa od ponad 20 lat, a w ofercie ma ponad 400 produktów, stanowiących kompletne rozwiązania. Oferowane przez nas produkty i systemy są produktami premium i przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań. Wysoką jakość oferowanego asortymentu wspieramy powiązaną z nimi fachową obsługą posprzedażową oraz profesjonalnym doradztwem technicznym. Relacje i współpracę z naszymi odbiorcami opieramy na bardzo dobrym wzajemnym poznaniu się, doradztwie i szkoleniach. Aktualnie w Polsce pracuje dla nas prawie 100 specjalistów, z czego 60% stanowi grupę osób, którzy służą pomocą i radą bezpośrednio w terenie aktualnym i potencjalnym Klientom.

Więcej o nas

©