• Eksperci

    dla profesonalistów

Nasze kompetencje sięgają od piwnic po dach

Systemy dla profesjonalistów

W dzisiejszych czasach żadna firma budowlana nie może sobie pozwolić na długie przestoje spowodowane brakiem materiału na placu budowy, dlatego nasi doświadczeni doradcy handlowo-techniczni są do dyspozycji klientów w całej Polsce. Dodatkowo magazyny regionalne z bazowym asortymentem naszych produktów z zakresu ochrony budowli (uszczelnianie budowli, ochrona i renowacja elewacji, ochrona i naprawa betonu) to nie tylko punkty odbioru towarów czy mieszalnie farb. Miejsca te dają możliwość indywidualnych konsultacji dla profesjonalistów korzystających z naszych produktów.

Marka Remmers to nowoczesne systemy obsługi klientów, sprawna dystrybucja towarów oraz tradycyjnie: wysoką jakość naszych produktów i powiązana z nimi obsługa posprzedażowa oraz doradztwo techniczne. Oferowane przez nas produkty i systemy są marki premium i przeznaczone dla profesjonalistów. Naszym zadaniem jest podnoszenie znajomości i świadomości marki we wszystkich obszarach.

W katalogu znajdą Państwo przegląd naszych systemów, jak również odpowiednie opisy wydajności w dziedzinie ochrony budynków.

Chętnie w codziennej pracy dzielimy się zgromadzoną przez wiele dziesięcioleci ekspercką wiedzą na temat najważniejszych obszarów budownictwa i oferujemy ponad 400 systemów produktów, stanowiących kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi branża staje.

Produkty A-Z

©

Szkolenia i warsztaty praktyczne

Więcej wiedzieć to więcej potrafić

Stosowane współcześnie technologie budowlane są coraz trwalsze i nie tylko umożliwiają wznoszenie trwałych budowli, ale także – w toku pieczołowitych renowacji i prac konserwacyjnych - pozwalają odzyskiwać nawet stracone zdawałoby się obiekty historyczne. Im większa świadomość i umiejętności wykonawców, tym lepsze rezultaty robót budowlanych, niezależnie od tego, w jakim zakresie są one prowadzone. Firma Remmers proponuje w związku z tym co roku serie szkoleń dla firm wykonawczych, podczas których przekazujemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne zastosowania systemów produktów, stanowiących odpowiedź na niemal wszystkie wyzwania, przed jakimi stają wykonawcy budowlani: od piwnic aż po dach.

W tym miejscu znajdą Państwo szereg propozycji tematycznych oraz terminy i miejsca najbliższych seminariów, prowadzonych przez naszych doświadczonych prelegentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Mogą Państwo również zgłaszać własne propozycje tematów, związanych z szeroko pojętymi zagadnieniami budownictwa, architektury, kultury i sztuki, technologii drewna. Tę ofertę kierujemy również do studentów oraz do uczniów szkół branżowych związanych z budownictwem i meblarstwem.

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

©

Filmy instruktażowe