©

Korzyści ze stosowania Induline GLF-925:

  • Uszczelnia i wypełnia ramy okienne oraz listwy przyszybowe w oknach i drzwiach
  • Poprawia szczelność (zg. z wytyczną IVD nr 10)
  • Zapobiega powstawaniu kondensatu na skutek napływu ciepłego powietrza chroniąc w ten sposób przed zawilgoceniem podstawy wręgu, mogącym doprowadzić do powstania uszkodzeń, np. drewnianych skrzydeł okiennych
  • Zoptymalizowany profil przyczepnościowy ułatwia usuwanie listew przyszybowych (łatwiejszy demontaż podczas napraw)
  • Trwała elastyczność i tolerancja wobec powłok malarskich wg DIN 52452, część 4
  • Kolorystyczne dopasowanie do zespolenia krawędziowego

Uszczelnianie ram skrzydeł i listew przyszybowych w oknach i drzwiach

W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem przez wilgoć, uszczelnienie wręgu szybowego w oknach i drzwiach powinno być wykonane za pomocą Induline GLF-925. W przypadku konwencjonalnego przeszklenia bez Induline GLF-925 częste są nieszczelności wrębu szybowego.

Uszczelnienie i wypełnienie ościeżnic skrzydeł i listew przyszybowych w oknach i drzwiach zapobiega tworzeniu się kondensatu na skutek napływu ciepłego powietrza i tym samym chroni przed ewentualnym zawilgoceniem podstawy wręgu, które może prowadzić do znacznych szkód. Wypełniacz listew przyszybowych GLF-925 poprawia szczelność, co pozwala na znaczne zmniejszenie strat ciepła, jest trwale elastyczny i dzięki zoptymalizowanemu profilowi przyczepności może być łatwiej usuwany podczas napraw, niż inne uszczelniacze do szyb. Dzięki temu listwy przyszybowe mogą być łatwo usuwane bez uszkodzeń.