©

Nasze produkty

Produkty standardowe oraz na indywidualne życzenie

©

Remmers Industrielacke oferuje wszechstronny asortyment powłok: nasza główna gama produktów tradycyjnie przeznaczona jest dla lakierników, ale oprócz produktów standardowych oferujemy rozwiązania specjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wysokiej jakości produkty to nie wszystko: prócz nich oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi doradcze i serwisowe, nawiązując w ten sposób do motta „Siła wzajemnych relacji”.

Dużym atutem oferty Remmers Industrielacke jest możliwość dostosowywania powłok lakierniczych do specyficznych wymagań naszych klientów: Od pożądanej metody aplikacji i wymaganego koloru, po specjalne właściwości gotowej powierzchni. Te tak precyzyjnie dopasowane parametry opracowujemy zawsze wspólnie z naszymi klientami oraz ekspertami w dziedzinie aplikacji i suszenia.

Swoją tradycję wywodzimy z sektora drzewnego i dlatego przywykliśmy do pracy z podłożami o stanowiących wyzwanie powierzchniach. Dlatego dzisiaj potrafimy skutecznie pracować także na podłożach szklanych lub tworzywach sztucznych: Również tym nośnikom potrafimy nadawać powierzchnie od wysokopołyskowych po głęboko matowe, przy równoczesnym zachowaniu odporności wymaganej w ambitnych zastosowaniach.

Firma Remmers Industrielacke od dziesięcioleci oferuje lakiery na bazie rozpuszczalników, przeznaczone do przemysłowego powlekania drewna - od szybkoschnących lakierów do normalnych obciążeń, po wysokiej wytrzymałości lakiery DD.

Nasze lakiery UV dają się w ułamkach sekundy utwardzać przez naświetlanie ultrafioletem. Ich receptury mogą zawierać nawet 100% fazy stałej, dzięki czemu są lakierami o bardzo niskiej emisyjności (VOC).

Dojrzała i niezawodna gama bejc jest nieodzownym elementem w nowoczesnej produkcji mebli, obejmującej szeroką gamę kolorów i różne metody aplikacji.

Nieuciążliwość dla środowiska, naturalny wygląd, niska emisyjność, niski poziom VOC, zgodność z dyrektywą +Deco Paint i uniwersalne zastosowanie w przemysłowym lakierowaniu drewna - to cechy, które trafnie opisują nasze wysokiej jakości lakiery wodne.

Rozwiązania specjalne

Firma Remmers Industrielacke oferuje bogatą z punktu widzenia kolorystyki i funkcjonalności gamę powłok przemysłowych. Oto kilka przykładów specjalnych rozwiązań z naszej firmy:

Lakiery fluorescencyjne:

Powierzchnie świecą różnymi barwami od niebieskiej po pomarańczową lub odbijają czarne światło

Lakier AFP (Anti-Finger-Print):

Połączenie efektu i funkcjonalności

Specjalne lakiery do szkła

Klasyczne systemy lakiernicze o nadzwyczajnej wytrzymałości mechanicznej jako systemy jednowarstwowe

Trudnopalne systemy zgodne z DIN 4102, klasa ogniowa B1, IMO (zdatne do lakierowania zabudowy statków i jachtów pełnomorskich), DIN EN 13501-1

Oleje o wysokiej zawartości surowców odnawialnych, dzięki zawartości akrylizowanych pochodnych oleju lnianego wysychające w UV