©
Temat: Firma

Dzień Otwarty

wtorek, 18.06.2019

Centrum Serwisowe Kraków

Dzień Otwarty

Kraków, 4 lipca 2019 od godziny 14:00 do 16:30

Stosowane współcześnie technologie budowlane są coraz trwalsze i nie tylko umożliwiają wznoszenie wytrzymałych budowli, ale także – w toku pieczołowitych prac konserwatorskich - pozwalają odzyskiwać utracone piękno zabytkowym budowlom. Im większa świadomość i umiejętności wykonawców, tym lepsze rezultaty robót budowlanych i konserwatorskich, niezależnie od tego, w jakim zakresie są one prowadzone.

Od 70-ciu lat Remmers stara się dostarczać nie tylko innowacyjne systemy i produkty, lecz dba, by koncepcje całościowych rozwiązań, zapewniały trwałą ochronę wszelkiego typu budynków. W związku z tym, konserwatorom zabytków oraz firmom wykonawczym, przekazujemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne zastosowania systemów produktów. Od piwnic aż po dach.

W ramach Drzwi Otwartych w Centrum Serwisowym w Krakowie, przygotowaliśmy dla odwiedzających nas gości takie idee, które przekształcimy w praktyczne rozwiązania.

Panel praktyczny Rozwiązania problemów - z praktyki dla praktyków

Prezentacje na stoiskach tematycznych

  • 14:00 – 14:30 Najnowsze, bezemisyjne i nieinwazyjne metody czyszczenia elewacji Jacek Olesiak
  • 14:30 – 15:00 Izolacje przeciwwodne oraz metody izolacji poziomej murów z wykorzystaniem kremu Kiesol C Janusz Słupski, Bartłomiej Monczyński
  • 15:00 – 15:30 Renowacja zabytkowych okien, odnawianie elementów drewnianych narażonych na wpływ warunków atmosferycznych, wzmacnianie oraz uzupełnianie ubytków Włodzimierz Czarnecki, Tomasz Szymański
  • 15:30 – 16:30 Pokaz czyszczenia elewacji z wykorzystaniem urządzenia Rotec Firma CLEAN BRUK

Centrum Serwisowe Remmers w Krakowie zostało otwarte w styczniu 2019 roku. W nowej lokalizacji dostępna jest szeroka gama naszych produktów, a specjaliści z firmy Remmers służą fachowym doradztwem na miejscu. Centrum zostało wyposażone w mieszalnik farb, co znacznie zwiększy i przyspieszy dostępność niestandardowych wersji kolorystycznych naszych produktów. Centrum czynne jest pon poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Adres:

ul. Opatkowicka 10C
30-499 Kraków,
Telefon: +48 725 100 255
e-mail: krakow@remmers.pl

Zapraszamy!