Face with colour - retouched©
Temat: Firma

Frontale 2022

wtorek, 18.02.2020

Wszechstronna oferta produktów i usług z obszaru farb i lakierów do drewna

W 2020 roku Grupa Remmers będzie ponownie obecna na targach "FENSTERBAU FRONTALE" w Norymberdze (Niemcy). Od 18 do 21 marca br. zaprezentujemy produkty w zakresie profesjonalnego lakierowania drewna. Na naszym stoisku 251 w hali 5 na można będzie zapoznać się z licznymi nowościami przeznaczonymi do profesjonalnego powlekania okien i drzwi drewnianych.

Oprócz produktów typu "3 w 1" i lakierów wodnych przeznaczonych do "poszarzania" drewna, prezentowane będą również rozwiązania premium do tworzenia powierzchni o wyglądzie naturalnego drewna.

Na targach zaprezentujemy ponadto:

  • Nowy, certyfikowany pod kątem bezpieczeństwa proces klejenia
  • Uszczelnianie za pomocą Induline GLF-925 ościeżnicy skrzydła i listew przyszybowych
  • Nowe receptury dla licznych powłok Induline elementów drewnianych, takich jak okna i drzwi
  • Pokaz na żywo: produkt MB 2K do sprawdzonego uszczelnienia okien i drzwi wbudowywanych na poziomie posadzki

Targi FENSTERBAU FRONTALE to miejsce, w którym co dwa lata pokazywane są światowe innowacje w dziedzinie okien, drzwi i fasad. Architekci, stolarze, producenci okien a także przedstawiciele handlu, prezentują najnowszych systemy profili, innowacje zastosowania szkła w architekturze, nowości w technice mocowania, zabezpieczeń oraz najnowsze maszyny stosowane w branży okiennej. W 2018 roku marcową imprezę odwiedziło ponad 110.000 osób.

W targach wzięło udział 1329 wystawców z 42 krajów, co sprawiło, że FENSTERBAU FRONTALE 2018 w połączeniu z HOLZ-HANDWERK staje się imponującą atrakcją dla branży.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska

FENSTERBAU FRONTALE
Norymberga (Niemcy)
18 - 21 marca 2020
Stoisko nr 251, hala 5