Remmers Relacje©
Temat: Farby i lakiery do drewna

Konsumencki Lider Jakości

czwartek, 02.08.2018

dla marki Remmers w kategorii profesjonalne oleje do tarasów

Konsumencki Lider Jakości
Z przyjemnością informujemy, że w roku 2018 marka Remmers zdobyła I miejsce w kategorii „Profesjonalne oleje do tarasów” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI.
Co zadecydowało o sukcesie marki w opinii konsumentów?

  • gwarancja najlepszego zabezpieczenia drewna
  • świetna jakość, która nie zawodzi

Remmers Polska sp. z o.o. to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne, które działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest znanym i uznawanym dostawcą w obszarach produktowych, takich jak ochrona budowli, ochrona drewna i lakiery dla przemysłu meblarskiego. Eksperckie doświadczenie Remmersa zdobyte we współpracy i wymianie doświadczeń z firmami z branży stolarskiej pozwoliło oferować sprawdzoną jakość premium także klientom indywidualnym.
„Nasz kluczowy asortyment produktów do pielęgnacji i ochrony drewna został podzielony na 5 kategorii. Są to towary, które dostępne są w sprzedaży w prawie 130 punktach handlowych w Polsce. Wśród nich są właśnie wyróżnione oleje do tarasów. W kategorii „Ochrona i pielęgnacja drewna ogrodowego” Remmers proponuje wysokiej jakości produkty o długotrwałym działaniu. Obok opartego na rozpuszczalnikach klasycznego produktu, jakim jest Remmers Pflege-Öl, asortyment obejmuje również nowe innowacyjne produkty jak na przykład wodne dyspersje oleju do drewna ogrodowego, dające wielokrotnie dłuższy czas ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych."- komentuje Michał Siński, Dyrektor Działu Farb i Lakierów do Drewna.
KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolski, niezależny dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów Badanie dostarcza istotnych informacji o rynku polskim. Podstawowym efektem jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo.