©
Temat: Firma

Platforma innowacji i wymiany doświadczeń branżowych

środa, 18.09.2019

Temat przewodni "Strategie marketingowe i zarządcze jako narzędzia sukcesu nowoczesnej firmy"

W ośrodku Ranczo Smyczyna w dniach 12-13 września 2019 odbyła się „II edycja Platformy innowacji i wymiany doświadczeń branżowych.”. Spotkanie, które jest wspólnym projektem firm Remmers Polska oraz Winkhaus Polska, adresowane było do przemysłowych producentów stolarki otworowej z całej Polski, zarówno aktualnych, jak i potencjalnych klientów obydwu firm. Zgromadziło 40 osób z 21 firm.

W tym roku tematem przewodnim było "Strategie marketingowe i zarządcze jako narzędzia sukcesu nowoczesnej firmy". Warsztaty dotyczyły budowania i wdrażania nowoczesnych strategii oraz wyzwań, jakie niesie za sobą sukcesja w firmie rodzinnej. Prelegenci mówili o budowaniu marki (prof. Henryk Mruk), nowoczesnych strategiach (Karina Śniegowska) i prawnych aspektach sukcesji w firmach (mecenas Przemysław Maciak z kancelarii SMM Legal).

Miedzy pierwszym a drugi dniem konferencji nie zabrakło także czasu na mniej formalne rozmowy. Organizatorzy wybrali do tego miejsce, które pozwala odetchnąć od codziennego zgiełku dużych miast.