©
Temat: Farby i lakiery do drewna

Polskie nazwy produktów

środa, 22.01.2020

do ochrony i pielęgnacji drewna

Pobierz
Nowe nazwy produktów

Remmers Polska od prawie dwudziestu pięciu lat z powodzeniem rozwija swoją działalność i udziały w polskim rynku środków do ochrony i uszlachetniania drewna oraz materiałów budowlanych.

Nasze produkty wyznaczają jakościowe i technologiczne standardy, a oferta ma już liczne grono zagorzałych zwolenników. Z myślą o rosnącej liczbie klientów postanowiliśmy wybranym produktom nadać polskie nazwy, ułatwiające rozpoznanie ich przeznaczenia i właściwości.

Pierwsze zmiany będą widoczne na stronie internetowej, w instrukcjach technicznych oraz dokumentach sprzedaży. Polskie nazwy znajdą się także na etykietach produktów oraz - nieco później - w katalogach i broszurach.

Zdajemy sobie sprawę, że proces ten jest złożony i długotrwały, dlatego w tabeli (dokument znajduje się w sekcji "pobierz") prezentujemy nowe nazwy, które będą Państwo coraz częściej spotykać na opakowaniach naszych farb, lakierów i bejc.

Mamy nadzieję, że spotka się to z Państwa przychylnym przyjęciem. Zmiana ta ma ułatwić dobór właściwych materiałów do ochrony i uszlachetniania drewna ostatecznemu nabywcy, który sięga po nie z półki.

Jakość naszych produktów pozostaje niezmiennie na najwyższym poziomie.