©
Temat: Ochrona budowli i posadzek

Poznaj nasze systemy posadzek ESD

środa, 08.03.2023

Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów Elektrotechnika 2023

Od 15 do 17 marca br. trwać będą Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA.

Tegoroczna impreza jest jubileuszową 20. edycją, podczas której zaprezentowane zostaną produkty, technologie oraz innowacje z szeroko pojętego obszaru oświetlenia, elektrotechniki, automatyki, teletechniki i nowych technologii.

Eksperci z Remmers Polska na stoisku (E4 w hali 3) zaprezentują natomiast kompleksowe rozwiązania ochrony antyelektrostatycznej za pomocą systemów posadzkowych. Systemy te w znacznym stopniu przyczyniają się do ochrony ludzi i produktów przed skutkami niekontrolowanych wyładowań elektrostatycznych.

Jak producent tworzymy indywidualne rozwiązania, dostosowane do potrzeb związanych z konkretnymi zastosowaniami i uwzględniamy dodatkowe wymogi, takie jak: antypoślizgowość, możliwość czyszczenia, wymagania dla tzw. pomieszczeń czystych lub wytrzymałość mechaniczna i odporność chemiczna.

Przez dwa dni będziemy do dyspozycji osób odwiedzających targi. Takie spotkania to nie tylko okazja do wymiany poglądów i zapoznania się z ofertą wystawców, ale również do nawiązania nowych biznesowych relacji.

Targi te w 2022 roku odwiedziło 4.534 osób, z czego odwiedzający z zagranicy stanowili 12% wszystkich gości. Impreza, jak potwierdzają opinie Wystawców i Odwiedzających, to doskonałe miejsce nawiązywania międzynarodowych kontaktów handlowych i pozyskiwania informacji o nowych, innowacyjnych produktach i technologiach. To właśnie tutaj inicjowane są rozmowy i relacje biznesowe wykorzystywane w szeroko pojętym budownictwie, przemyśle i energetyce.

20. Międzynarodowe Targi Elektrotechnika odbędą się w dniach 15-17 marca 2023 r. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Godziny otwarcia: środa-czwartek: 10.00 - 17.00,

piątek: 10.00 - 16.00
Miejsce: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Odbierz bezpłatny bilet

Zapraszamy serdecznie Hala 3, Stoisko E4

#RemmersTeam

Dział Posadzek