©
Temat: Firma

Promocja na Lakiery PUR

niedziela, 26.04.2020

i utwardzacz za 1 zł!

Pobierz ulotkę i poznaj zasady promocji
Regulamin promocji

"Lakiery dostępne od ręki" to nazwa naszej najnowszej promocji skierowanej do firm zajmujących się obróbką drewna. Tylko teraz do zakupionego lakieru poliuretanowo-akrylowe utwardzacz do lakieru otrzymamy za symboliczną złotówkę!

Dwuskładnikowe systemy lakiernicze PUR przeznaczone są do lakierowania drewna i materiałów drewnopochodnych, przewidzianych do użytku w salonie, sypialni, kuchni i łazience, do aranżacji wnętrz, sklepów i budowy stoisk wystawienniczych oraz wnętrz okrętowych.

  • Asortyment lakierów poliuretanowych charakteryzuje się następującymi właściwościami:
  • Stanowi kompletną gamę dwuskładnikowych systemów malarskich do wszystkich rodzajów przezroczystych i nieprzezroczystych powierzchni.
  • Wszystkie wchodzące w jego skład lakiery mogą być łączone z tym samym utwardzaczem, co pozwala działać ekonomicznie i zapobiega błędom wykonawczym.
  • Pozwala uzyskiwać absolutnie odporne i funkcjonalne powierzchnie (np. powłoki anti-fingerprint).
  • Jest dowodem szczególnych kompetencji w dziedzinie lakierów z efektem naturalnego, surowego drewna (głęboko matowe powierzchnie - dotykowo i optycznie jak surowe drewno).
  • Obejmuje z zasady ekonomiczne, światłotrwałe produkty na bazie akrylu („10:1“).

Promocją objęte są wszystkie lakiery poliuretanowo-akrylowe Remmers niezależnie od ich koloru i rodzaju, które są kompatybilne z utwardzaczem H-280.

Więcej informacji na stronie Lakiery PUR Promocja