©
Temat: Firma

Targi Cieśli 2019

środa, 17.07.2019

Poznaj naszą ofertę

Targi Cieśli odbywają się w tym roku już po raz trzeci. Chochołów w dniach 9-11 sierpnia znów stanie się centralym punktem dla wszystkich osób związanych z tematyką ciesielstwa.

Przedstawicele Remmers, podobnie jak w latach ubiegłych - zaprezentują profesjonalistom szeroką gamę produktów do ochrony i pielęgnacji drewna. Na naszym stoisku będzie można nie tylko zobaczyć te produkty, ale także poznać ich działanie.

„Targi Cieśli stały się już wydarzeniem cyklicznym. Jesteśmy na nich od samego początku, gdyż jest to dla marki Remmers doskonałe miejsce, by prezentować nasze systemy i rozwiązania – podkreśla Michał Siński Dyrektor Działu Farb i Lakierów do Drewna. Obecność firmy Remmers Polska na sierpniowym spotkaniu w Chochłowie sprzyja budowaniu naszej marki wśród profesjonalistów i rzemieślników, nad czym pracujemy konsekwentnie od ponad 20 lat”.

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia kolejnej, trzeciej edycji tego wydarzenia już od piątku 09.08.2019 od godziny 12.00 do niedzieli 11.08.2019 do godziny 17.00 włącznie.