©
Temat: Firma

Współczesne wyzwania ochrony budynków przed wodą

czwartek, 11.08.2022

Hotel: Vienna House Andel`s Łódź

Zaproszenie
Zaproszenie na konferencję

W dniu 23 września 2022 roku w hotelu Andel’s w Łodzi odbędzie się
I edycja Konferencji Hydroizolacyjnej „Współczesne wyzwania ochrony budynków przed wodą”. Spotkanie organizowane jest przez spółkę Remmers Polska.

Podczas całodziennej konferencji zaproszeni prelegenci przedstawią najnowsze trendy, podzielą się spostrzeżeniami na temat norm i przepisów oraz przedstawią rzeczywiste zastosowania rozwiązań hydroizolacyjnych w budynkach nowo wznoszonych oraz istniejących. Poruszone zostaną między innymi zagadnienia dotyczące uszczelnienia konstrukcji w technologii białej wanny, uszczelniania strefy cokołowej budynku oraz renowacji zawilgoconych pomieszczeń usytuowanych poniżej poziomu terenu.

„Jako firma od dziesięcioleci zajmująca się tym, aby budynki były suche i szczelne wiemy, jak istotne jest ciągłe poszerzanie wiedzy związanej z tym zagadnieniem oraz dostosowywanie rozwiązań do zmieniających się wyzwań. Naszym celem jest organizacja takiego wydarzenia, które stanie się cykliczną platformą wymiany doświadczeń specjalistów zajmujących się izolacją przeciwwodną” – dr inż. Bartłomiej Monczyński, Product Manager Remmers Polska, inicjator konferencji.

Do udziału w prelekcji zaproszono uznanych w branży prelegentów, m.in.:

  • doktora hab. inż. Roberta Wójcika, prof. UWM, z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz
  • doktora hab. inż. Marcina Koniorczyka, prof. PŁ pracującego na Politechnice Łódzkiej.

Ufamy, że wiedza prelegentów będzie przejrzyście zaprezentowana, gdyż każdy z nich jest również fachowcem na co dzień zajmujących się zagadnieniami związanymi z ochroną budynku przed wodą.

Spotkanie jest wydarzeniem otwartym adresowanym zarówno do projektantów, architektów oraz rzeczoznawców budowlanych, jak i do wykonawców robót uszczelniających.

Koszt udziału w konferencji wynosi 50 zł netto.

Zapraszamy serdecznie

#RemmersTeam