©
Temat: Firma

Wyróżnienie "Diamenty Forbesa"

wtorek, 08.03.2022

dla Remmers Polska!

Już po raz czternasty redakcja „Forbes” opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wśród laureatów w tym roku znalazła się spółka Remmers Polska. Finaliści rankingu to przedsiębiorstwa o największym potencjale rozwojowym, które najszybciej powiększają posiadaną wartość. Tytuł „Diament Forbesa 2022" jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku.

Coroczne zestawienie Forbesa to najważniejsza na polskim rynku lista firm, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach. Jest to rzetelny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Pod uwagę są brane przedsiębiorstwa, które w ostatnim roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych. Firmy w rankingu podzielone zostały na 16 województw, a w ramach każdego z nich, kolejno na trzy kategorie według poziomu przychodów: 5-50 mln zł, 50-250 mln zł oraz powyżej 250 mln zł Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Zestawienie powstaje we współpracy z Wywiadownią Dun & Bradstreet Sp. z o.o.,

Jako tegoroczni laureaci dziękujemy za to wyróżnienie. Potwierdza ono – już po raz kolejny - naszą wiarygodność i stabilną pozycję finansową na rynku. Dziękujemy przede wszystkim naszym klientom za zaufanie, którym obdarzają naszą markę, a pracownikom za ich zaangażowanie w codzienną pracę. Będzie to swoista motywacja, by dalej się rozwijać!

#zPasji #RemmersTeam