©
Temat: Firma

XXI Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej (EKIR 2024), Kraków 21-23 marca 2024 r.

piątek, 09.02.2024

Remmers Polska uczestnikiem XXI Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej (EKIR 2024).

Firma Remmers Polska potwierdza swój udział w XXI Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej (EKIR), który odbędzie się w dniach 21-23 marca w Krakowie. Kongres, będący jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych, połączy ekspertów w celu wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk związanych z pracami renowacyjnymi. 

Podczas Kongresu Renowacji i Zabytków zaprezentujemy swoje najnowsze rozwiązania renowacji elewacji oraz renowacji energetycznej architektury modernistycznej. Będzie można u nas poznać zalety systemu IQ Term 2.0. To nowa wersja kapilarnie aktywnej termoizolacji wewnętrznej iQ-Therm, wprowadzonej po raz pierwszy w 2009 roku. Charakteryzuje się wysoką izolacyjnością termiczną, jest prosta w aplikacji, prowadzi do znacznej poprawy jakości życia, a także gwarantuje odporność na pleśń.

W czwartek, 21 marca zaplanowane jest także wystąpienie Jacka Olesiaka, konserwatora zabytków i product managera w Remmers Polska na temat: Technologie Remmers w renowacji elewacji oraz renowacji energetycznej architektury modernistycznej. 

Serdecznie zapraszamy!

21-23 marca 2024 r.
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 
Kraków

www.ekir.pl
 

#remmers_działaMY

  • ©

    Stoisko Remmers Polska

    Nr 12