©

Domek narzędziowy

Domek narzędziowy

domek na narzędzia farba wodna Rofalin Acryl drewniany domek w ogrodzie ogród kolory RAL

Domek narzędziowy został wykonany z paneli i desek sosnowych a te zakonserwowane zostały produktem Aqua IG-15-Imprägniergrund IT. Domek ma wielkość ok. 20m2. Pomalowano go wodną farbą do drewna o nazwie Rofalin Acryl. Użyto dwóch kolorów wg kolorystyki RAL:7002 i 1019. Dla zobrazowania powiemy, że ten pierwszy numer to kolor Szary oliwkowy / Olive grey. Farba w drugim kolorze została wykorzystana podczas malowania drzwi i listwy frontowej. Irchowo-szary to stonowany odcień szarości z nutą ziemi, który charakteryzuje się neutralnością i harmonijną kompozycją.

Dane identyfikacyjne referencji
Wykonane prace:
Ochrona drewna - drewno ogrodowe
Typ obiektu:
Pozostałe budynki
Opis
Domek narzędziowy został wykonany z paneli i desek sosnowych a te zakonserwowane zostały produktem Aqua IG-15-Imprägniergrund IT. Domek ma wielkość ok. 20m2. Pomalowano go wodną farbą do drewna o nazwie Rofalin Acryl. Użyto dwóch kolorów wg kolorystyki RAL:7002 i 1019. Farba w drugim kolorze została wykorzystana podczas malowania drzwi i listwy frontowej.
Powierzchnia:
20
Data/ wykonanie:
2024
Możliwość zwiedzania?
Nie

Wykaz wykorzystanych produktów
 lub systemów

Dalsze linki

Odwiedź konto na Instagramie

Pobierz

Pobierz kartę referencji (PDF)

  • ©
  • ©
  • ©
  • ©
Pokaż wszystko

Więcej referencji

Budynek miał źle wykonaną i uszkodzoną przeponę poziomą. Zawilgocony mur spowodował wysokie koszty ogrzewania. Instalacja systemu zespolonej izolacji termicznej została odrzucona przez urzędy konserwatorskie. Zdecydowano się na renowację murów w systemie Kiesol, aby wysuszyć ściany i zmodernizować je energetycznie.
Więcej informacji
W przeszłości budynek był malowany różnymi farbami i dodatkowo - z powodu pustostanu - niszczony przez "twórców" graffiti. Substancja budowlana domu Gosslera została trwale uszkodzona na skutek wnikania wilgoci. Elewacja musiała zostać odnowiona z uwzględnieniem ochrony zabytków.
Więcej informacji
Nowe budynki Leidsche Rijn Centrum musiały zostać zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci. Duże powierzchnie należało wykończyć w krótkim czasie. Każdego dnia zużywano na miejscu 50-60 pojemników MB 2K. Na zakończenie prac uszczelniono ok. 5 km spawów z zakładką, 1,5 km spawów żelbetowych i ok. 4.000 szczelin stożkowych.
Więcej informacji