Men holding meeting©

Usługi

Jesteśmy nie tylko producentem lakierów, lecz również partnerem naszych klientów.

Krótkie ścieżki decyzyjne, szybkie terminy dostaw i bliskość klienta to sekret perfekcyjnie funkcjonujących usług. Oprócz wysoko wykwalifikowanego personelu laboratoryjnego i doradców technicznych, którzy są zawsze do Państwa dyspozycji, w znajdującym się w firmie Centrum Kompetencyjnym firma Remmers Industrielacke nawiązuje szczególnie bliski kontakt z klientami.

Kompetencje w zakresie linii lakierniczych

Planują Państwo wprowadzenie nowej linii lakierniczej? A może przebudowę lub rozbudowę istniejącej? Szukają Państwo sposobów na optymalizację procesu bądź potrzebują dostawcy, który będzie towarzyszył na miejscu, od momentu dostarczenia linii lakierniczej do chwili jej uruchomienia?

Wobec tego z pewnością warto skorzystać ze zbieranych przez nas przez wiele lat wiedzy i doświadczenia.

Wsparcie techniczne

Nasi doradcy technicy i technicy laboratoryjni z przyjemnością doradzą Państwu, jak znaleźć rozwiązania odpowiadające Państwa wymaganiom w zakresie powierzchni nakładanych lfarb i lakierów.

W ramach obsługi okołosprzedażowej z przyjemnością odpowiemy na pytania, a także doradzimy w kwestiach praktycznych związanych z nowymi przepisami i regulacjami.

Proszę po prostu wysłać do nas swoje zapytanie!


©
©

Wszystko pod jednym dachem

Centrum Kompetencyjne "Lakiery Przemysłowe"

Centrum Kompetencyjne Remmers Industrielacke to coś więcej, niż tylko hala do prób technicznych. Na ponad 2.500 m² łączy ono trzy ważne sfery naszej codziennej pracy: badania i rozwój, obsługę klienta i prezentację produktów oraz szkolenia i działalność edukacyjną.

więcej na ten temat