©

O nas

Działamy w branży, której rynki się globalizują.
W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat.

Remmers Polska

Remmers Polska sp. z o.o. to spółka-córka niemieckiej firmy. Powstała w 1996 roku. Jej centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem.

Dysponujemy przestronnym centralnym magazynem, praktycznymi salami szkoleniowymi i najnowszej generacji galerią.

To miejsce będące w centrum naszej siedziby, pokazuje zastosowania różnorodnych systemów produktów. Stanowią one kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi stają architekci, projektanci, wykonawcy budowlani, rzemieślnicy, lakiernicy i inni przedstawiciele branży budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz materiałów lakierniczych do zastosowań przemysłowych.

Jeden obraz mówi więcej niż 1000 słów!

Zapraszamy na wirtualny spacer.

Remmers Polska w liczbach

 • 25.0 lat w Polsce
 • 2500.0 powierzchni magazynowej (m.kw.)
 • 110.0 pracowników
 • 5.0 magazynów regionalnych

Obejrzyj nasz Show Room

Show Room najnowszej generacji galeria. To tu mamy możliwość pokazania naszych kompetencji, które sięgają od piwnic po dach. To tu praktycy dzielą się wiedzą z praktykami. To miejsce będące w centrum naszej siedziby pokazuje zastosowania różnorodnych systemów produktów. Stanowią one kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi stają architekci, projektanci. wykonawcy budowlani, rzemieślnicy, lakiernicy i inni przedstawiciele branży budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz materiałów lakierniczych do zastosowań przemysłowych.

Show Room w obiektywie

Nagrody i Wyróżnienia

Tworzymy, chronimy i zachowujemy wartości

Diamenty Biznesu Forbsa

Redakcja „Forbes” co roku publikuje zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wśród laureatów "Diamentóq Forbsa" spółka Remmers Polska znalazła się dwukrotnie (2022, 2018).

Finaliści rankingu to przedsiębiorstwa o największym potencjale rozwojowym, które najszybciej powiększają posiadaną wartość.

Tytuł „Diament Forbesa 2022" jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku.

Coroczne zestawienie Forbesa to najważniejsza na polskim rynku lista firm, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach.

Firmy w rankingu podzielone zostały na 16 województw, a w ramach każdego z nich, kolejno na trzy kategorie według poziomu przychodów:

 • 5-50 mln zł,
 • 50-250 mln zł,
 • oraz powyżej 250 mln zł.

Zestawienie powstaje we współpracy z Wywiadownią Dun & Bradstreet Sp. z o.o.

 • Renowator 2020

22 października 2021 roku podczas XIX Kongresu EKiR w Krakowie marka Remmers została wyróżniona nagrodą Renowator 2020 za „Całokształt dokonań w dziedzinie renowacji obiektów zabytkowych”. Tytuł przyznali Wojewódzcy Konserwatorzy Zabytków i specjaliści różnych branż związanych z ochroną zabytków z całej Polski.

©
©

 • Budowlana Firma Roku 2018
to wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. Oprócz wyników finansowych, podczas wyboru decydowały takie wskaźniki jak jakość i innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.
 • Osobowość Roku 2018
Pan Michał Reck, Prezes Zarządu Remmers Polska uhonorowany został tym tytułem za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe tytułem "Osobowość Roku 2018"! Michał Reck jest związany z chemią budowlaną i branżą meblarską od wielu lat. Zawsze podkreśla, że na taki wynik pracuje się zespołowo. Osiąganie sukcesu w biznesie jest jak zwycięstwo w kolarstwie. Kolarstwo bowiem to nie sport dla indywidualistów. Za sukcesem jednostki na mecie zawsze stoi drużyna. #RemmersTeam!

Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Borzymiński, Dyrektor Handlowy Działu Ochrony Budowli oraz Michał Reck, Prezes Zarządu Remmers Polska

©

dla marki Remmers w kategorii PROFESJONALNE OLEJE DO TARASÓW

Konsumencki Lider Jakości

Marka Remmers zdobyła I miejsce w kategorii „Profesjonalne oleje do tarasów” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI.

„Konsumencki Lider Jakości” to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki”, a także niezależny dodatek dystrybuowany wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Dostarcza ono istotnych informacji o rynku polskim. Podstawowym efektem jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo.

W opinii konsumentów kluczowe czynniki to gwarancja najlepszego zabezpieczenia drewna oraz świetna jakość, która nie zawodzi.

Wyróżnienie zostało przyznane dwukrotnie w 2018 roku oraz 2021 roku.

dla hydroizolacji MB 2K

Statuetka Top Builder

W 2018 roku miesięcznik „Builder” po raz 10. wskazał i zarekomendował najbardziej innowacyjne obszary branży budowlanej. Statuetki TopBuilder otrzymują wysokiej jakości markowe i nowoczesne materiały, rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej. Miesięcznik „Builder” od 20 lat przekazuje środowisku wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach, a od dekady wręcza statuetki TopBuilder. Są one jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych wyróżnień na rynku. Kapituła ocenia szereg kryteriów, takich jak np. jakość i innowacyjność, parametry techniczne, zastosowanie oraz wpływ na środowisko naturalne.

Ostatecznie zdecydowano o przyznaniu 53 statuetek, wśród nich wyróżnienie przypadło hydroizolacji MB 2K.

NAgroda MB2k Topbuilder ©

Zintegrowana logistyka podstawą udanej współpracy

 • Współpraca z uznanymi firmami transportowo – logistycznymi zapewnia szybką i sprawną dostawę w Polsce
  (24 h)

 • Dostawy bezpośrednie z Niemiec realizowane w 48 h

 • Własny magazyn wysokiego składowania w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem pozwala na szybką dostępność naszych produktów

 • Indywidualne wsparcie doradców techniczno-handlowych i obsługa zamówień przez Biuro Obsługi Klienta

©
History of the Remmers Group AG ©

Grupa Remmers

Rozwój po założeniu firmy w 1949 roku, od jednoosobowej firmy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, nie jest przypadkowym produktem cudu gospodarczego. Charakteryzuje się systematycznym działaniem przedsiębiorczym z trzema stałymi elementami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu: ciągłość, innowacyjność i ekspansja. Dziś Remmers jest globalnie działającą grupą przedsiębiorstw w ponad 40 krajach w branży budowlanej i jako dostawca premium w dziedzinie budownictwa, ochrony drewna i podłóg jest nieodzowny. Grupa opracowuje i sprzedaje wysokiej jakości produkty i systemy od piwnicy aż po dach.

Więcej informacji