©

O nas

Działamy w branży, której rynki się globalizują.
W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat.

Remmers Polska

Remmers Polska sp. z o.o. to spółka-córka niemieckiej firmy. Powstała w 1996 roku. Jej centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem.

Dysponujemy przestronnym centralnym magazynem, praktycznymi salami szkoleniowymi i najnowszej generacji galerią.

To miejsce będące w centrum naszej siedziby, pokazuje zastosowania różnorodnych systemów produktów. Stanowią one kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi stają architekci, projektanci, wykonawcy budowlani, rzemieślnicy, lakiernicy i inni przedstawiciele branży budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz materiałów lakierniczych do zastosowań przemysłowych.

Remmers Polska w liczbach

 • 25.0 lat w Polsce
 • 2500.0 powierzchni magazynowej (m.kw.)
 • 100.0 pracowników
 • 5.0 magazynów regionalnych

Obejrzyj nasz Show Room

Show Room najnowszej generacji galeria. To tu mamy możliwość pokazania naszych kompetencji, które sięgają od piwnic po dach. To tu praktycy dzielą się wiedzą z praktykami. To miejsce będące w centrum naszej siedziby pokazuje zastosowania różnorodnych systemów produktów. Stanowią one kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi stają architekci, projektanci. wykonawcy budowlani, rzemieślnicy, lakiernicy i inni przedstawiciele branży budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz materiałów lakierniczych do zastosowań przemysłowych.

Show Room w obiektywie

Nagrody i Wyróżnienia

Tworzymy, chronimy i zachowujemy wartości

 • Renowator 2020

22 października 2021 roku podczas XIX Kongresu EKiR w Krakowie marka Remmers została wyróżniona nagrodą Renowator 2020 za „Całokształt dokonań w dziedzinie renowacji obiektów zabytkowych”. Tytuł przyznali Wojewódzcy Konserwatorzy Zabytków i specjaliści różnych branż związanych z ochroną zabytków z całej Polski.

©
©

 • Budowlana Firma Roku 2018
to wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym. Oprócz wyników finansowych, podczas wyboru decydowały takie wskaźniki jak jakość i innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.
 • Osobowość Roku 2018
Pan Michał Reck, Prezes Zarządu Remmers Polska uhonorowany został tym tytułem za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe tytułem "Osobowość Roku 2018"! Michał Reck jest związany z chemią budowlaną i branżą meblarską od wielu lat. Zawsze podkreśla, że na taki wynik pracuje się zespołowo. Osiąganie sukcesu w biznesie jest jak zwycięstwo w kolarstwie. Kolarstwo bowiem to nie sport dla indywidualistów. Za sukcesem jednostki na mecie zawsze stoi drużyna. #RemmersTeam!

Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Borzymiński, Dyrektor Handlowy Działu Ochrony Budowli oraz Michał Reck, Prezes Zarządu Remmers Polska

©

dla marki Remmers w kategorii PROFESJONALNE OLEJE DO TARASÓW

Konsumencki Lider Jakości

Marka Remmers zdobyła I miejsce w kategorii „Profesjonalne oleje do tarasów” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI.

„Konsumencki Lider Jakości” to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki”, a także niezależny dodatek dystrybuowany wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Dostarcza ono istotnych informacji o rynku polskim. Podstawowym efektem jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo.

W opinii konsumentów kluczowe czynniki to gwarancja najlepszego zabezpieczenia drewna oraz świetna jakość, która nie zawodzi.

Wyróżnienie zostało przyznane dwukrotnie w 2018 roku oraz 2021 roku.

dla hydroizolacji MB 2K

Statuetka Top Builder

W 2018 roku miesięcznik „Builder” po raz 10. wskazał i zarekomendował najbardziej innowacyjne obszary branży budowlanej. Statuetki TopBuilder otrzymują wysokiej jakości markowe i nowoczesne materiały, rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, usługi i produkty finansowe oraz projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej. Miesięcznik „Builder” od 20 lat przekazuje środowisku wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach, a od dekady wręcza statuetki TopBuilder. Są one jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych wyróżnień na rynku. Kapituła ocenia szereg kryteriów, takich jak np. jakość i innowacyjność, parametry techniczne, zastosowanie oraz wpływ na środowisko naturalne.

Ostatecznie zdecydowano o przyznaniu 53 statuetek, wśród nich wyróżnienie przypadło hydroizolacji MB 2K.

NAgroda MB2k Topbuilder ©

Diamenty Biznesu Forbsa

Diamenty Forbesa to ranking, który wyróżnia przedsiębiorców z sukcesami, innowatorów.

W Wielkopolsce laureatów rankingu Diamenty Forbesa było w 2018 roku 252, wśród nich Remmers Polska (pozycja 72 – kategoria średnie firmy).

Metodologia

Ranking powstaje dzięki firmie – wywiadowni gospodarczej Bisnode, która w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na naszej liście, mogą szczycić się tytułem „Diament Forbesa 2018”. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Brano pod uwagę firmy, które złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży:

• firmy małe 5–50 mln zł;

• firmy średnie 50–250 mln zł;

• firmy duże powyżej 250 mln zł.

Remmers Polska w kategorii firm średnich zajął w regionie 72 miejsce a na liście ogólnopolskiej – 519.

Zintegrowana logistyka podstawą udanej współpracy

 • Współpraca z uznanymi firmami transportowo – logistycznymi zapewnia szybką i sprawną dostawę w Polsce
  (24 h)

 • Dostawy bezpośrednie z Niemiec realizowane w 48 h

 • Własny magazyn wysokiego składowania w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem pozwala na szybką dostępność naszych produktów

 • Indywidualne wsparcie doradców techniczno-handlowych i obsługa zamówień przez Biuro Obsługi Klienta

©
History of the Remmers Group AG ©

Grupa Remmers

Rozwój po założeniu firmy w 1949 roku, od jednoosobowej firmy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, nie jest przypadkowym produktem cudu gospodarczego. Charakteryzuje się systematycznym działaniem przedsiębiorczym z trzema stałymi elementami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu: ciągłość, innowacyjność i ekspansja. Dziś Remmers jest globalnie działającą grupą przedsiębiorstw w ponad 40 krajach w branży budowlanej i jako dostawca premium w dziedzinie budownictwa, ochrony drewna i podłóg jest nieodzowny. Grupa opracowuje i sprzedaje wysokiej jakości produkty i systemy od piwnicy aż po dach.

Więcej informacji