©

Sprawdź, jakim jesteśmy pracodawcą

Kompetencje i wiedza naszych pracowników oraz rodzinny charakter firmy decydują o atmosferze, która u nas panuje.

©

Remmers Polska jako pracodawca

Remmers Polska jest spółką córką rodzinnej, niemieckiej firmy, specjalizującą się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok lakierniczych dla przemysłu. Oferowane przez nas produkty i systemy są produktami premium i przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań. Wysoką jakość oferowanego asortymentu wspieramy powiązaną z nimi fachową obsługą posprzedażową oraz profesjonalnym doradztwem technicznym.

Relacje i współpracę z naszymi odbiorcami opieramy na bardzo dobrym wzajemnym poznaniu się, doradztwie i szkoleniach. Aktualnie w Polsce pracuje ponad 100 specjalistów, z czego 60% stanowią osoby pracujące bezpośrednio z klientem w terenie. Służą pomocą i radą aktualnym i potencjalnym klientom.

Dzięki doświadczonej kadrze pracowników w centrali w Tarnowie Podgórnym, klient ma komfort codziennego kontaktu ze znaną, zaufaną osobą.

Struktura zatrudnienia

w Remmers Polska  • pracownicy biurowi
  • osoby pracujące bezpośrednio z klientem w terenie
History of the Remmers Group AG ©

Grupa Remmers

Rozwój po założeniu firmy w 1949 roku, od jednoosobowej firmy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, nie jest przypadkowym produktem cudu gospodarczego. Charakteryzuje się systematycznym działaniem przedsiębiorczym z trzema stałymi elementami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu: ciągłość, innowacyjność i ekspansja. Dziś Remmers jest globalnie działającą grupą przedsiębiorstw w ponad 40 krajach w branży budowlanej i jako dostawca premium w dziedzinie budownictwa, ochrony drewna i podłóg jest nieodzowny. Grupa opracowuje i sprzedaje wysokiej jakości produkty i systemy od piwnicy aż po dach.

Więcej informacji