©

Remmers Polska sp. z o.o. to spółka-córka niemieckiej firmy. Centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. W niej: przestronny magazyn, nowocześnie wyposażone biura, funkcjonalne sale szkoleniowe oraz galeria, w której na przestrzennych modelach prezentujemy zastosowania różnorodnych systemów produktów. Dysponujemy 3 centrami serwisowymi: w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Nasze produkty można kupić w magazynach regionalnych w Rzeszowie i Ostródzie. Aktualnie w Polsce pracuje dla nas ponad 100 specjalistów, z czego 60% to osoby pracujące z klientem w terenie.

Sprawdź, jakim jesteśmy pracodawcą

Kompetencje i wiedza naszych pracowników oraz rodzinny charakter firmy decydują o atmosferze, która u nas panuje.

Nasi Pracownicy

dane

  • 48.0 pracownicy biurowi
  • 7.0 średni staż pracy
  • 29.0 ilość kobiet w zespole
  • 62.0 pracownicy terenowi

BENEFITY

©

STABILNE ZATRUDNIENIE

Oferujemy umowę o pracę, rozpoczynającą się 3-miesięcznym okresem próbnym. Nie stawiamy przeszkód, aby kolejna umowa była na czas nieokreślony

.

©

ŚWIADCZENIA DODATKOWE

W ciągu roku nasi pracownicy otrzymują premie uznaniowe, np. z okazji wakacji, czy też świąt.

©

ROZWÓJ OSOBISTY

Stawiasz na rozwój? My również. Szkolenia wewnętrzne, z trenerami zewnętrznymi, kursy językowe - to nie jest nam obce.

©

OPIEKA MEDYCZNA

Zapewniamy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla pracownika. Istnieje możliwość podłączenia również członków rodziny, partnerów.

©

KAFETERIA

Sam wybierz, jakie benefity Ciebie interesują ! Karty Multisport, bilety do kina, bon na zakupy i wiele innych atrakcyjnych świadczeń.

©

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

Oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego wraz z najbliższymi osobami.

WSPÓLNY POSIŁEK I MAŁE CO NIECO

Każdy pracownik ma możliwość zamówienia posiłku, którego część kosztów pokrywana jest przez Remmers. Ciepłe i zimne napoje bez ograniczeń oraz świeże owoce to u nas norma.

©

INTEGRACJA

Cykliczne spotkanie dla wszystkich pracowników, grille na terenie firmy oraz działowe spotkania integracyjne dają nam szanse jeszcze lepiej się poznać.

©

ZNIŻKA NA PRODUKTY REMMERS

Wszyscy nasi pracownicy mają możliwość zakupu naszych towarów po bardzo atrakcyjnych cenach.

©

RODZINA JEST WAŻNA

Nowy członek rodziny - przyjmij nasze gratulacje oraz drobny prezent z tej okazji. Spotkamy się wszyscy na pikniku rodzinnym lub podczas grudniowej wizyty Świętego Mikołaja.

©

INTEGRACJA PRZEZ SPORT

Remmers Hasetal Marathon, MTB Rybczyński Bikes Remmers Team, Remmers Running Team. Dla uczestników wydarzeń sportowych zapewniamy stroje kolarskie i koszulki biegowe.

©