Remmers Polska sp. z o.o. to spółka-córka niemieckiej firmy. Centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. W niej: przestronny magazyn, nowocześnie wyposażone biura, funkcjonalne sale szkoleniowe oraz galeria, w której na przestrzennych modelach prezentujemy zastosowania różnorodnych systemów produktów. Dysponujemy 3 centrami serwisowymi: w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Nasze produkty można kupić w magazynach regionalnych w Rzeszowie i Ostródzie. Aktualnie w Polsce pracuje dla nas ponad 100 specjalistów, z czego 60% to osoby pracujące z klientem w terenie.

Sprawdź, jakim jesteśmy pracodawcą

Kompetencje i wiedza naszych pracowników oraz rodzinny charakter firmy decydują o atmosferze, która u nas panuje.

Nasi Pracownicy

dane

  • 51.0 pracownicy biurowi
  • 7.0 średni staż pracy
  • 30.0 ilość kobiet w zespole
  • 55.0 pracownicy terenowi

  • ©
©

W Remmers Polska od sierpnia 2007

Technik w dziale Ochrony Budowli

Z wykształcenia jestem architektem, w Remmers Polska pracuję jako technik.

W przeciwieństwie do moich kolegów, którzy pracują „w terenie”, moja praca koncentruje się na zadaniach wykonywanych przy biurku. Kontaktuję się z projektantami i wykonuje rysunki techniczne pokazujących detale rozwiązań architektonicznych z zastosowanymi produktami Remmers. Ponadto jestem odpowiedzialna za reklamacje i dokumentację techniczną produktów.

Dzięki Akademii Bernharda Remmersa i szkoleniom poszerzyłam wiedzę na temat produktów i technologii budowlanych. Pozwoliło mi to rozwinąć moje umiejętności na trochę innej płaszczyźnie, a ponieważ chodzi o architekturę, to uważam, że jest to dobry kierunek rozwoju kompetencji.

Doceniam fakt, że nasza firma jest stabilna. A perspektywy jej dalszego rozwoju spowodowały, że jestem tutaj już 15 lat. Na przestrzeni tych lat widzę, że znacząco na plus zmieniła się rozpoznawalność marki, a dla pracowników komfort pracy.

Najbardziej jednak cenię ludzi, którzy tworzą tę firmę. Pracownicy to jest jej największa wartość. Osoby są pracowite, odpowiedzialne, koleżeńskie i kompetentne.

W takim zespole pracować to czysta przyjemność!

©

W Remmers Polska od czerwca 2018

Zastępca brygadzisty / magazynier

Do Remmers trafiłem z polecenia mojego kolegi, który tutaj rozpoczął pracę i chwalił firmę. W czerwcu 2022 roku minęły 4 lata, jak jestem częścią zespołu. Początkowo pracowałem jako pracownik magazynu i mieszalni, rok temu awansowałem na stanowisko zastępcy brygadzisty.

Od pierwszych dni kultura organizacyjna firmy zrobiła na mnie dobre wrażenie. Zostałem przyjęty ciepło, każdy starał się mi pomóc, pokazać zadania, a przy tym trochę porozmawiać. Myślę, że opinia pokryła się z tym, co wcześniej słyszałem.

Praca w magazynie jest dobrze zaplanowana. To co jest ważne i warte podkreślenia: każdy pracownik może zaproponować swój pomysł ulepszenia danego obszaru wykonywania zadań. Po ocenie przełożonych – jeśli zmiana jest zasadna – zostaje wdrożona.

W firmie bardzo cenię atmosferę, która tu panuje. Z każdym, niezależnie od stanowiska, czy to magazynier czy dyrektor można porozmawiać i pośmiać się. Relacje są bardzo dobre. Spotykamy się też po godzinach, co jeszcze bardziej scala naszą ekipę. Raz w tygodniu, zwykle w poniedziałek, odbywamy trening siatkówki.

Czy jestem zadowolony? Fakt, że pracuję w Remmers już 4 lata jest najlepszą odpowiedzią na o pytanie.

©

W Remmers Polska od września 2019

Specjalista ds. sprzedaży w dziale posadzek

Na początku mojej drogi zawodowej w firmie Remmers pracowałam w Biurze Obsługi Klienta w dziale logistyki. Byłam odpowiedzialna za wdrożenie e-sklepu dla klientów i pracowałam nad jego rozwojem. Od lipca 2022 roku pracuję jako specjalista ds. sprzedaży w prężnie rozwijającym się dziale posadzek przemysłowych.

W Remmers czuje się pewnie. Firma to solidny pracodawca z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku polskim i ponad 70 – letnim w Niemczech. Oddziały, które są zlokalizowane w całej Europie świadczą o stabilności i dążeniu do ciągłego rozwoju naszej organizacji. Pakiet benefitów, który oferuje nam pracodawca, jest na takim samym poziomie, jak w dużo większych firmach. Poza tymi oczywistymi, którymi są opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe czy karta Multisport, otrzymujemy również dofinansowanie do posiłków, premie i nie zapominajmy o owocowych dniach. Święta i urodziny pracowników są również u nas celebrowane, najczęściej słodkimi upominkami. Miłym jest fakt, że kierownictwo myśli nawet o tych najdrobniejszych rzeczach.

Moje relacje z przełożonym są przede wszystkim partnerskie. Otrzymałam wiele wsparcia, szczególnie przy problemach, które pojawiały się podczas wdrażania nowych funkcji do sklepu internetowego. Działałyśmy jako team - zdecydowanie. W firmie pracują naprawdę świetni ludzie. Nasze ostatnie spotkanie integracyjne, pierwsze po pandemii, pokazało, że nie ma u nas dystansu i potrafimy razem wesoło spędzać czas nawet poza pracą.

©

W Remmers Polska od sierpnia 2019

Technik w dziale Ochrony Budowli

Na co dzień pracuję w Centrum Serwisowym w Krakowie. Dla zobrazowania na czym polega moja praca: odwiedzam klientów (firmy wykonawcze) realizujące budowy i stosujące nasze produkty, doradzam i przekazuję swoją wiedzę w zakresie hydroizolacji i ochrony zabytków. Dodatkowo – jeśli jest taka konieczność - badam np. stopień zasolenia i zawilgocenia budowli oraz dopasowuję odpowiednie systemy produktów. Prowadzę również szkolenia produktowe, podczas których prezentuję dostępne rozwiązania techniczne i nowości w naszej ofercie.

Już w pierwszych dniach pracy otrzymałem ogromne wsparcie i tak jest do tej pory. Jeśli potrzebuję porady od bardziej doświadczonych kolegów, to nie waham się ich o nią poprosić. Gdy przyjeżdżam do siedziby Remmers Polska w Tarnowie Podgórnym to zazwyczaj z każdym chcę porozmawiać. Ma na to wpływ bardzo koleżeńska atmosfera.

Co najbardziej podoba mi się w firmie? Swoboda działania! Wynika to z możliwości samodzielnego planowania spotkań z klientami. To daje mi duży komfort. Mogę się dobrze przygotować i profesjonalnie przedstawić swoje zagadnienia. Dlatego, mimo licznych wyjazdów i spotkań, udaje mi się zachować balans między życiem prywatnym a zawodowym.

©

W Remmers Polska od czerwca 2021

Doradca Techniczno-Handlowy

Pracuję na stanowisku doradcy techniczno-handlowy w dziale Lakierów i Farb do Drewna. Już od ponad roku jestem częścią tego zespołu.

Zadaniem osoby na tym stanowisku jest z jednej strony doradztwo technicznie, z drugiej – sprzedaż. Moja praca polega przede wszystkim na telefonicznym i osobistym kontakcie z klientem, stąd wiele godzin spędzam w podróży. Ideą marki Remmers jest zapewnienie obsługiwanym firmom kompleksowego doradztwa. Dlatego ta praca pozwoliła mi uzyskać dużo większą wiedzę techniczną.

Chciałbym jeszcze bardziej rozwinąć sprzedaż regionie, za który odpowiadam (Podkarpacie i woj. lubelskie). Podchodzę do tego zadania bardzo osobiście i konsekwentnie dążę do celu. To mnie motywuje.

Co wyróżnia firmę na tle innych? Moim zdaniem, przede wszystkim doradztwo, profesjonalizm, produkty wysokiej jakości.

BENEFITY

©

STABILNE ZATRUDNIENIE

Oferujemy umowę o pracę, rozpoczynającą się 3-miesięcznym okresem próbnym. Nie stawiamy przeszkód, aby kolejna umowa była na czas nieokreślony

.

©

ŚWIADCZENIA DODATKOWE

W ciągu roku nasi pracownicy otrzymują premie uznaniowe, np. z okazji wakacji, czy też świąt.

©

ROZWÓJ OSOBISTY

Stawiasz na rozwój? My również. Szkolenia wewnętrzne, z trenerami zewnętrznymi, kursy językowe - to nie jest nam obce.

©

OPIEKA MEDYCZNA

Zapewniamy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla pracownika. Istnieje możliwość podłączenia również członków rodziny, partnerów.

©

KAFETERIA

Sam wybierz, jakie benefity Ciebie interesują ! Karty Multisport, bilety do kina, bon na zakupy i wiele innych atrakcyjnych świadczeń.

©

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

Oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego wraz z najbliższymi osobami.

WSPÓLNY POSIŁEK I MAŁE CO NIECO

Każdy pracownik ma możliwość zamówienia posiłku, którego część kosztów pokrywana jest przez Remmers. Ciepłe i zimne napoje bez ograniczeń oraz świeże owoce to u nas norma.

©

INTEGRACJA

Cykliczne spotkanie dla wszystkich pracowników, grille na terenie firmy oraz działowe spotkania integracyjne dają nam szanse jeszcze lepiej się poznać.

©

ZNIŻKA NA PRODUKTY REMMERS

Wszyscy nasi pracownicy mają możliwość zakupu naszych towarów po bardzo atrakcyjnych cenach.

©

RODZINA JEST WAŻNA

Nowy członek rodziny - przyjmij nasze gratulacje oraz drobny prezent z tej okazji. Spotkamy się wszyscy na pikniku rodzinnym lub podczas grudniowej wizyty Świętego Mikołaja.

©

INTEGRACJA PRZEZ SPORT

Remmers Hasetal Marathon, MTB Rybczyński Bikes Remmers Team, Remmers Running Team. Dla uczestników wydarzeń sportowych zapewniamy stroje kolarskie i koszulki biegowe.

©