©

Zalety podkładu Allgrund w skrócie:

  • Bardzo dobra przyczepność do podłoża
  • Ochrona przed korozją
  • Izolacja składników drewna
  • Możliwość malowania na wiele sposobów (patrz - produkty do stosowania w systemie)
  • Zdatność do stosowania na PCV, cynku, żelaza, stali i innych podłożach

Odpowiedni podkład do każdego rodzaju wymagań

Profesjonaliści mogą w naszej ofercie znaleźć prawie wszystko, czego potrzebują. Aby móc zaoferować użytkownikowi wydajny i kompaktowy asortyment dla dużej liczby podłoży, spełniliśmy oczekiwanie dotyczące podkładów, które mogą być stosowane uniwersalnie. Wielofunkcyjny Allgrund sprawdza się na przykład na metalu, PVC, czy wreszcie na aluminium i może być bez problemu stosowany zarówno tam, jak i na innych podłożach.

Doskonała przyczepność na każdym podłożu

Do rodziny produktów Allgrund należą: AG-20-Allgrund, AquaAG-26-Allgrund, Aqua AG-28-2K-Allgrund.

Te trzy produkty, o bardzo dobrych właściwościach adhezyjnych, uzupełniają i tak już szeroką gamę produktów do obróbki wielu powierzchni. Obróbce za ich pomocą można na przykład poddawać podłoża metalowe takie jak stal, aluminium, miedź, ale również twarde tworzywa sztuczne, PCV, płytki, ceramikę i szkło.

Wielofunkcyjni specjaliści - do różnych zastosowań

Trzej "wielozadaniowi eksperci" przyspieszają przebieg prac. Z uwagi na ich szczególne właściwości produkty te mogą być używane niemal w każdych okolicznościach, w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Mają bardzo dobrą przyczepność i bardzo szybko wysychają. Produkty mogą być nakładane pędzlem, natryskowo lub wałkiem. Jeśli powłoka ma być naprawdę dobra, potrzebny jest nie tylko know-how specjalisty, ale także optymalne przygotowanie podłoża. Nasze podkłady uniwersalne są dostępne w opakowaniach o różnej pojemności i w szerokim wyborze standardowych kolorów, aby zmniejszyć wysiłek kolejne powlekanie w jak najmniejszym stopniu.

Ten podkład przyczepnościowy jest idealny jako powłoka gruntująca i międzywarstwa do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz. Podłoża metalowe, takie jak stal ocynkowana, aluminium, miedź lub mosiądz mogą być przygotowane za pomocą wodnego podkładu antykorozyjnego. Również podłoża takie jak PCW mogą być optymalnie zagruntowywane przy użyciu Aqua AG-26-Allgrund. Dzięki zdolności izolowania garbników, Allgrund może być bez problemu stosowany również na podłoża drewniane. Wodorozcieńczalny Allgrund może być ponownie nakładany już po 6 godzinach, co pozwala na kilka aplikacji w ciągu jednego dnia.

2K-Haftgrund jest idealnym rozwiązaniem dla podłoży, które wymagają specjalnego podkładu. Podłoża problematyczne, takie jak płytki, ceramika, a nawet szkło, można odpowiednio zagruntować za pomocą Aqua AG-28-2K-Allgrund i zapewnić optymalne podłoże dla ostatecznej powłoki. Oprócz ochrony antykorozyjnej dla podłoży takich jak stal (ocynkowana), aluminium, miedź lub mosiądz oraz działania izolacyjnego wobec składników drewna, podkład 2K-Haftgrund może być malowany różnymi powłokami nawierzchniowymi.

Allgrund może być stosowany do gruntowania i nakładania międzywarstw w obszarach zewnętrznych. Do gruntowania, podkład może być stosowany na wszystkich poziomach stabilności wymiarowej w sektorze drzewnym. Podkład ten optymalnie przylega również do podłoży metalowych i chroni powierzchnię przed korozją. Podkład jest na bazie rozpuszczalnika i posiada środek konserwujący warstwę chroniącą przed uszkodzeniami mikrobiologicznymi. W lasach i lasach egzotycznych bogatych w składniki, takich jak bangkirai, moabi, massaranduba, kasai, kambala, framire, hevea, sapeli, sipo, meranti, dąb, jesion, AG-20-Allgrund może być stosowany do izolowania garbników, a jednocześnie zapewnia optymalne warunki do uzyskania ostatecznej powłoki.

Seria Allgrund

Podkłady na drewno, metal, twarde tworzywa sztuczne

©

Zalety podkładu Allgrund w skrócie:

  • Bardzo dobra przyczepność do podłoża
  • Ochrona przed korozją
  • Izolacja składników drewna
  • Możliwość malowania na wiele sposobów (patrz - produkty do stosowania w systemie)
  • Zdatność do stosowania na PCV, cynku, żelaza, stali i innych podłożach