©

Centrum Kompetencyjne "Lakiery Przemysłowe"

Hala testów, dział R&D, Centrum Obsługi Klientów i punkt szkoleń pod jednym dachem

Hala testów, dział R&D, Centrum Obsługi Klientów i punkt szkoleń pod jednym dachem. Najnowocześniejsze wyposażenie, możliwość testowania systemów lakierniczych w realnych warunkach oraz produkcji szarż testowych zapewniają wyjątkowej jakości efekt końcowy: doskonałe powłoki lakiernicze.

Centrum Kompetencyjne "Lakiery Przemysłowe"

Badania i rozwój

Sercem Centrum Kompetencyjnego Remmers Industrielacke jest duża hala technologiczna. Bogate wyposażenie w najnowocześniejsze maszyny umożliwia nam testowanie systemów powłok w rzeczywistych warunkach i prowadzenie prób na partiach nowych produktów. Ponadto, dzięki wzajemnej bliskości Działu Technicznego i znajdującego się w bezpośrednio przylegającym skrzydle nowego budynku Działu Badań i Rozwoju, możemy czerpać jeszcze większe korzyści: ścisłe dopasowanie chemii lakierów i właściwej techniki ich nakładania jest ważne dla zapewnienia idealnego efektu na powierzchni nośnika.

©
©

Optymalizujemy obsługę Klienta

Przeszklona część wejściowa do Centrum Kompetencyjnego służy do celów recepcyjnych, ale może również służyć jako miejsce spotkań, rozmów i prowadzenia prezentacji. Galeria jest również swego rodzaju salonem wystawowym. Tutaj goście, klienci i pracownicy, oglądając bogatą galerię próbek powierzchni mogą zapoznać z różnorodnością asortymentu farb i lakierów przemysłowych Remmers Industrielacke. I mimo że wybór pokazanych tu powłok premium jest znaczny, w rzeczywistości jest ich jeszcze o wiele więcej.

Z foyer nasi goście docierają bezpośrednio do Hali Technicznej. Dzięki nowemu wyposażeniu możemy teraz optymalnie symulować warunki produkcji panujące u naszych klientów, aby opracować indywidualne rozwiązania produktowe, przetestować je bezpośrednio w praktyce, a w razie potrzeby jeszcze bardziej je zoptymalizować. Jest to również okazja do bezpośredniej wymiany doświadczeń pomiędzy naszymi badaczami i technikami z jednej, a naszymi klientami (z ich praktycznym doświadczeniem) z drugiej strony.

Szkolenia i dokształcanie

"Uczenie się jest jak wiosłowanie pod prąd.

Gdy tylko przestaniesz - zaczynasz się cofać."

(Benjamin Britten, kompozytor brytyjski)

Oferujemy indywidualne imprezy dla klientów oraz szkolenia dotyczące uzgodnionych tematów, istotnych dla firmy Klienta, w przyjemnym otoczeniu naszego Centrum Kompetencyjnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani i mają pytania dotyczące szkoleń dla Państwa firmy i pracowników, prosimy o kontakt.

Business Meeting ©