Farby i lakiery do drewna

W dzisiejszych czasach drewno jest niezwykle często wykorzystywanym materiałem w budownictwie. Wykonuje się z niego elementy konstrukcyjne, jednak, aby mogły być one wykorzystywane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia, konieczne jest właściwe zabezpieczenie powierzchni drewna. Do tego celu stosowane są różnego rodzaju preparaty. Ich przykładem jest między innymi impregant lazurujący 3 w 1 przeznaczony do użytku na zewnątrz budynku. Produkt ten w znakomity sposób chroni powierzchnię drewnianą przed wilgocią oraz promieniowaniem słonecznym. Dodatkowo powłoka chroni przed pleśnią, glonami i sinizną.

Sprawdzone przez lata lazury, grunty, farby chroniące przed wpływami atmosferycznymi, lakiery i oleje do drewna używanego wewnątrz i na zewnątrz pomieczeń - szczególnie do stosowania z pędzlem i wałkiem.

Systemy produktów do ręcznego i seryjnego wykańczania drewna używanego wewnątrz pomieszczeń - szczególnie do natrysku. Wysoce odporne powłoki PUR na bazie rozpuszczalników, przyjazne dla środowiska, wysokiej jakości lakiery wodne, oleje i woski oraz odpowiednie bejce barwiące.

Z doświadczenia wiemy, jak złożone mogą być problemy budowlane w dziedzinie fizykochemicznej, biologicznej i przeciwogniowej ochrony drewna, i że zawsze wymagają one indywidualnych rozwiązań. Szeroka gama naszych wysokiej jakości produktów daje wiele możliwości. Proszę nas zapytać, jeśli poszukują Państwo optymalnego rozwiązania.

Szczególnie w architekturze domów prefabrykowanych decydujące znaczenie ma dobór odpowiednich kolorów np. okien, drzwi i powierzchni drewnianych profili, ponieważ mamy tu do czynienia z wymaganymi znacznie dłuższymi okresami trwałości, a poza tym dobry projekt kolorystyczny często stanowi decydujący argument handlowy.

W naszych działach badawczo-rozwojowych zatrudniamy ponad 80 specjalistów, którzy każdego dnia opracowują przyszłościowe, przyjazne dla środowiska i oszczędzające zasoby systemy produktów. Tutaj znajdą Państwo przegląd wszystkich produktów z zakresu farb i lakierów do drewna.

Farby i lakiery do drewna

Liczba znalezionych produktów 209
  Pokaż wszystkie filtry

Widok:

Nr art. 4200271401

Niekapiący krem impregnacyjny do ochrony i dekoracji drewna stosowanego na otwartej przestrzeni

Nr art. 5225083

Impregnat, powłoka gruntująca i lazura klasy premium. Do drewna stosowanego na otwartej przestrzeni

Nr art. 302481

Glono- i grzybobójczy preparat do zabezpieczania MB 2K, farb dyspersyjnych i lazur

Nr art. 4200225701

Dekoracyjna lazura "grey protect" klasy premium, do drewna stosowanego na otwartej przestrzeni

Nr art. 710001

Podwyższonej skuteczności rozpuszczalnikowa lazura ochronna klasy premium do drewna

Nr art. 4200223401

Dekoracyjna, rozpuszczalnikowa lazura klasy medium-solid o bardzo wysokim poziomie ochrony przed UV, do uniwersalnego stosowania na drewnie używanym na otwartej przestrzeni

Nr art. 5005783

Do pielęgnacji drewna ogrodowego, odporny na czynniki atmosferyczne

Nr art. 208701

Olej do tarasów i płotów oraz innych elementów z WPC, resysty i bambusa, na bazie rozpuszczalnika

Nr art. 712001

Szybkoschnąca wodna lazura klasy premium do ochrony drewna w zastosowaniach profesjonalnych

Nr art. 4200150401

Grunt do ujednolicania zszarzałych i plamistych powierzchni drewna

Nr art. 714603

Grunt do rozjaśniania zwietrzałych i zszarzałych powierzchni drewna

Nr art. 713001

Dekoracyjna, wodna lazura żelowa klasy medium-solid o bardzo silnej ochronie przed UV, do uniwersalnego stosowania na drewnie stosowanym na otwartej przestrzeni i we wnętrzach

Nr art. 235003

Wodna, średniowarstwowa lazura dekoracyjna

Nr art. 4200240001

Silnie hydrofobowa lazura do drewna, na bazie naturalnej żywicy i pokostu lnianego

Nr art. 201505

Naturalnie brązowy środek do ochrony drewna stosowanego na zewnątrz. Nie zawiera oleju smołowego.

Nr art. 721001

Wodna lazura grubowarstwowa o bardzo dobrej rozlewności, przeznaczona do okien, drzwi i innych elementów budowlanych dużej wartości

Nr art. 4200769001

Olej pielęgnacyjny na bazie surowców odnawialnych

Nr art. 4200769601

Olej na bazie surowców odnawialnych