©

Temat: Firma
Szlachetny Weekend
poniedziałek, 16.12.2019


z paczką pełną nadziei i radości

Zobacz zdjęcia
Dary przygotowane do transportu

W dniach 7-8 grudnia 2019 odbył się finał akcji „Szlachetna Paczka.” W sumie pomoc otrzymało 14.562 rodziny z całej Polski, w tym rodzina pani Halinki wybrana przez naszą firmę.

Dzięki zaangażowaniu pracowników udało się zgromadzić wszystkie niezbędne rzeczy i artykuły wymienione na liście zapotrzebowania. Za zebrane środki zakupione zostały artykuły chemiczne i spożywcze. Natomiast za przekazane przez firmę Remmers fundusze prawie 1,5 tony węgla trafi do potrzebującej rodziny.

Wszystkie podarunki w Ostrowie Wielkopolskim przekazały Dominika i Ania, które w towarzystwie wolontariuszy ze Szlachetnej Paczki odwiedziły wybraną Rodzinę. Dla naszych koleżanek była to jedna z najbardziej wzruszających chwil tego roku. Słowa nie są w stanie oddać wdzięczności, jaka biła z twarzy obdarowanych osób.

Firma Remmers Polska już trzeci rok z rzędu przyłączyła się do akcji. Jej inicjatorka Anna Kogut tak podsumowuje ten weekend: „Takie spotkania sprawiają, że jestem jeszcze bardziej przekonana, że ta akcja jest słuszna i dobra. Cieszę się, że się w nią wszyscy w firmie zaangażowaliśmy. Mam nadzieję, że każdy z nas wierzy w słuszność tego przedsięwzięcia i za rok, z podobnym entuzjazmem włączymy się do pomocy. Dzięki niej kolejne osoby będą mogły w pełni cieszyć się z nadchodzących Świąt”.

Finał „Szlachetnej Paczki” to kulminacyjny moment projektu, ale nie jego koniec. Paczka działa cały rok, a na stronie internetowej wciąż można wesprzeć Paczkę finansowo.