Remmers Hasetal-Marathon©

Remmers-Hasetal-Marathon

Odbywające się w letni wieczór święto biegowe: dobre nastroje, liczni kibice i wspaniali zwycięzcy

Wszystkie fotografie na tej stronie: (c) Stefan Beumker

W Löningen, niemieckiej miejscowości, gdzie zlokalizowana jest nasza siedziba i zakład produkcyjny, już od ponad 18 lat corocznie odbywa się, przy dużym zaangażowaniu pracowników--wolontariuszy, Remmers-Hasethal-Maraton. Impreza ta to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, do wymiany poglądów oraz rywalizacji na trasie maratonu.

Bieg przez malowniczą Dolinę Hasy

Organizowany przez VfL Löningen e. V. Remmers-Hasetal-Maraton rozwinął się z biegiem lat w bardzo popularne spotkanie najlepszych maratończyków i amatorów tej dziedziny sportu. Bieg zajął w 2018 roku prestiżowe 3. miejsce w rankingu tego rodzaju imprez organizowanych w Północnych Niemczech. Na liście 100 najbardziej renomowanych niemieckich imprez biegowych Remmers-Hasethal-Maraton znajduje się na 24. pozycji.

"Klejnot Północy", "Nie tylko na Północy w czołówce", "Bieg przez malowniczą Dolinę Hasy", "A kiedy TY przyjedziesz do Löningen?", "W Dolinie Hasy są najlepsi fani maratonu".... to tylko niektóre sformułowania, którymi opisana została nasza impreza biegowa w ostatnich latach. Te wypowiedzi wprawiają nas w dumę. Jednocześnie motywują nas do dalszej pracy nad rozwojem i optymalizacją imprezy.

Więcej in formacji o maratonie

Przeżyjmy to jeszcze raz....