Wilgoć jest przyczyną prawie wszystkich rodzajów uszkodzeń budowlanych. Dlatego też trwałość budynku zależy również od jego szczelności. Dotyczy to nie tylko dachów i elewacji, ale również części budynków mających kontakt z gruntem. Warunkiem koniecznym dla trwale nienaruszonego budynku jest zatem szczelność i suchość ścian.

Profesjonalne i trwałe systemy posadzek do użytku komercyjnego i prywatnego to podstawowe kompetencje firmy Remmers. Stosownie do tego zróżnicowane i zindywidualizowane są nasze systemy i rozwiązania produktowe.

Pomimo wysokiej jakości i trwałości, wpływy środowiska lub wady produkcyjne mogą spowodować uszkodzenia betonu, które wymagają naprawy i dodatkowej ochrony.

Elewacja - jak mówią - jest twarzą domu. Rzeczywiście ma ona swój istotny wpływ na wygląd i oddziaływanie estetyczne budynku, a ponadto elewacje są tak zróżnicowane i indywidualne jak twarze. I tak samo chcą być indywidualnie pielęgnowane i chronione.

Odrestaurowywanie i zabezpieczanie zabytków architektonicznych jest najwyższą dyscypliną ochrony budynków. Firma Remmers GmbH oferuje szeroką gamę produktów do tego celu, oraz szczegółowe analizy stanu technicznego budynku, a także specjalne rozwiązania dla zapewnienia długotrwałej ochrony budynku.

Renowacja antypleśniowa

Pleśń w domu jest uciążliwa i stanowi zagrożenie dla zdrowia. Dlatego tym ważniejsza jest jej całkowita eliminacja. Specjalne systemy renowacji antypleśniowej firmy Remmers nadają się do każdego przypadku i nie tylko zwalczają grzyby, ale również zapobiegają ich nowym atakom. Wnętrze jest zabezpieczane przed wilgocią i dodatkowo izolowane tylko w jednym cyklu roboczym. Produkty Remmers przyczyniają się w ten sposób do długotrwałej poprawy higieny w pomieszczeniach.

Izolacja wewnętrzna zmienia termiczne i higroskopijne reakcje istniejącej konstrukcji. Oprócz problemu kondensacji należy również wziąć pod uwagę zmianę zachowania konstrukcji podczas schnięcia.

W naszych działach badawczo-rozwojowych zatrudniamy ponad 80 specjalistów, którzy każdego dnia opracowują innowacyjne systemy produktów, przyjazne dla środowiska i oszczędzające zasoby. Tutaj znajdą Państwo przegląd wszystkich produktów z zakresu ochrony budynków i posadzek.

©

Projektowania wymaga profesjonalnego wsparcia

Kompendium dla architektów

Konkretne propozycje i staranne przygotowanie do każdego problemu projektowego to wartości, które gwarantują sukces.

Ponad dwadzieścia lat aktywnego działania na polskim rynku oznacza nie tylko sukces i rosnącą zauważalność marki Remmers. To także nieocenione doświadczenia i wnioski, które należy wyciągnąć. Jednym z nich jest bezwzględna konieczność wspierania przez producenta tych obszarów, w których obecna jest nowoczesna architektura.

W myśl tej zasady przygotowane zostały odpowiednie narzędzia, które staną się nieocenioną pomocą w codziennej pracy Architektów i Projektantów. Niezbędna jest ścisła kooperacja świata projektu z biznesem, gdzie od wyboru sprawdzonego i doświadczonego dostawcy w dużej mierze zależeć może powodzenie przedsięwzięcia.

Poznaj "Kompendium Architekta"

Alternatywa dla odbiorców

Handel branżowy

Nasza firma konsekwentnie rozwija sprzedaż poprzez placówki handlowe (hurtownie i składy budowane).

W ofercie znajdują się wybrane produkty, których stosowanie nie wymaga zaawansowanego serwisu doradczego [np. linia Remmers basic].

Remmers basic to opakowania z charakterystycznym logo oraz szarą kolorystyką etykiety, dlatego będą wyróżniać się pośród pozostałych produktów marki Remmers. Linia basic docelowo ma stać się linią produktów stosunkowo łatwych w użyciu, które nie wymagają zaawansowanego doradztwa technicznego i w ten sposób mogą być oferowane przez placówki handlowe.

©
©

Wykonawcy

Dzielimy się zgromadzoną przez wiele dziesięcioleci ekspercką wiedzą na temat najważniejszych obszarów budownictwa i oferujemy ponad 400 systemów produktów, stanowiących kompletne rozwiązania zagadnień, przed jakimi branża budowlana staje.

Więcej informacji

Ochrona budowli i posadzek

Liczba znalezionych produktów 322
 

Widok:

Nr art. 181001

Bezrozpuszczalnikowy koncentrat krzemionkujący o działaniu wzmacniającym

Nr art. 300801

Specjalna powłoka gruntująca

Nr art. 301408

Elastyczna polimerowa powłoka grubowarstwowa (FPD). Łączy właściwości elastycznego, mostkującego rysy, mineralnego szlamu uszczelniającego (MDS) (og. świadectwo badań: P-5344/081/14 MPA-BS) oraz bitumicznej powłoki grubowarstwowej (PMBC) - raport z badań zgodnie z EN 15814

Nr art. 2088830

Mostkująca rysy, modyfikowana tworzywami sztucznymi bitumiczna powłoka grubowarstwowa 2K

Nr art. 2087130

Bezrozpuszczalnikowa, modyfikowana tworzywem, grubowarstwowa powłoka bitumiczna 2K z dodatkiem polistyrenu

Nr art. 2087210

Bezrozpuszczalnikowa, jednokomponentowa, modyfikowana tworzywem sztucznym, bitumiczna powłoka grubowarstwowa z dodatkiem polistyrenu

Nr art. 081405

Rozpuszczalnikowa bitumiczna powłoka ochronna o konsystencji kremu

Nr art. 2082405

Bezrozpuszczalnikowa emulsja bitumiczna

Nr art. 507101

Wysokiej jakości taśma uszczelniająca na bazie kauczuku NBR, pokryta włókniną

Nr art. 500301

Bardzo elastyczna, samoprzylepna taśma uszczelniająca z kauczuku butylowego na włókninie propylenowej

Nr art. 480701

Specjalna taśma uszczelniająca z elastomeru termoplastycznego

Nr art. 687401

30-metrowy system węży iniekcyjnych do wykonywania wodoszczelnych spoin budowlanych

Aktualności