Edukator– wiedza, która buduje


Grupa Remmers działa na wielu obszarach i rynkach. Nasza oferta obejmuje rozwiązania z zakresu ochrony budowli, ochrony i uszlachetniania drewna, a także systemy posadzkowe oraz przemysłowe systemy lakiernicze. Nasi Klienci to między innymi wykonawcy budowlani, stolarze, projektanci, konserwatorzy zabytków oraz inżynierowie budownictwa. Portfolio Remmers uwzględnia zarówno proste użytkowanie pojedynczych produktów, jak i całościowe koncepcje i realizacje projektów budowlanych oraz linii lakierniczych. Ten szeroki zakres wymagań spełniamy dzięki tworzeniu zespołom, które dbają o ciągły transfer wiedzy. #RemmersEDU

Słowo innowacja i rozwój poprzez badania są obecnie wyznacznikami dynamicznie zmieniającego się otoczenia. To właśnie dzisiaj, w gospodarce opartej na informacji, jak nigdy dotąd, istotne stało się tworzenie nowych rozwiązań, idei oraz przede wszystkim dzielenie się posiadanym kapitałem wiedzy z innymi.

Działając od ponad 70 lat lat w branży zebraliśmy w Grupie Remmers rozległe doświadczenie oraz know-how, które pozwalają nam oferować wysokiej jakości systemy produktów oraz świadczyć profesjonalne doradztwo naszym klientom.

EDUkator to miejsce, które stanowi zbiór artykułów z różnych obszarów związanych z branżą budowlaną i meblarską. Będziemy w nim pisać o nowych trendach, usługach, wskazywać użyteczne rozwiązania oraz opisywać nowości w branży.

Do projektu zaprosiliśmy naszych Pracowników, specjalistów w określonych dziedzinach, którzy podzielą się swoim know-how oraz doświadczeniem. Tym samym chcemy stworzyć ciekawe miejsce, do którego warto zajrzeć, aby poczytać o nowościach oraz poszerzyć swoją wiedzę w danym obszarze.


Życzymy przyjemnej lektury.

Co zrobić by balkony i tarasy były bez usterek i uszkodzeń?

Balkony, loggie I tarasy stanowią istotny element budynku wzbogacający jego bryłę. Jednak one jako najbardziej wyeksponowane elementy budynków narażone są na działanie wielu destrukcyjnych czynników stąd muszą wytrzymać ekstremalne obciążenia

Więcej
Naturalne surowce i powierzchnie

Produkty na bazie naturalnych olejów i wosków to rozwiązania alternatywne wobec konwencjonalnych lakierów przeznaczonych do wykańczania zabudowy wnętrz, do drewnianych podłóg i uszlachetniania drewnianych schodów.

Więcej
Tynki renowacyjne

zaawansowane technologicznie

Więcej