©

Zewnętrzne i wewnętrzne farby kryjące

Powłoki o wyjątkowej żywotności

Chroniące przed wpływem czynników atmosferycznych silnie pigmentowane farby Remmers, są obecnie bardzo modne. Istnieją ku temu ważne powody: dzięki ich doskonałym właściwościom ochronnym możliwe są bardzo długie okresy między kolejnymi renowacjami. W zależności od koloru i warunków atmosferycznych następna powłoka wymagana jest po raz pierwszy często dopiero po ponad 10 latach. A ponieważ pokryte tymi farbami, powierzchnie są bardzo odporne na zabrudzenia, także regularny wysiłek związany z ich czyszczeniem będzie do czasu renowacji ograniczony. Pomimo dobrej zdolności krycia, powłoki ochronne Remmers umożliwiają "oddychanie" drewna, dzięki czemu wilgoć po wniknięciu do jego wnętrza może szybko ponownie wydostać się z drewna. Poanadto drewno pomaloeane kryjącą farbą po prostu dobrze wygląda: czy to w klimatach skandynawskich, czy w jednym z modnych odcieni szarości, czy wreszcie w ponadczasowej wersji białej, albo w równie chętnie stosowanych połączeniach tych kolorów.

Farby kryjące do stosowania na zewnątrz i we wnętrzach

Liczba znalezionych produktów 7
 

Widok:

Nr art. 3440

Specjalistyczna wodna powłoka, przeciwdziałająca przebijaniu zawartych w drewnie garbników

Nr art. 5420

powłoka o właściwościach antykorozyjnych, przeciwdziałająca przebijaniu garbników drewna

Nr art. 3600

Wodna, silnie kryjąca farba do ochrony przed wpływem czynników atmosferycznych

Nr art. 7650

Wodna farba kryjąca, na bazie surowców odnawialnych, przeznaczona do drewna stosowanego we wnętrzach i na otwartej przestrzeni

Nr art. 2705

Rozpuszczalnikowy lakier alkidowy o kryjącej pigmentacji, do stosowania jako podkład, międzywarstwa i powłoka końcowa

Nr art. 1317

Powłoka gruntująca i farba z ochroną antykorozyjną: do bezpośredniego malowania żelaza, stali i drewna

Nr art. 7744

Wodny lakier izolujący do stosowania jako grunt, międzywarstwa i powłoka końcowa do drewna i innych podłoży

sklepy internetowe współpracujące z Remmers Polska

Kup online

Dla wszystkich zainteresowanych naszymi produktami do pielęgnacji i ochrony drewna przdstawiamy listę e-sklepów, które z nami współpracują i posiadają w swojej ofercie nasz asortyment produktów.

Zapraszamy do zakupów

©
©

punkty sprzedaży oferujące nasze produkty

Gdzie kupić?

Kluczowy asortyment naszych produktów klasy premium został podzielony na 5 kategorii. Produkty do ochrony i uszlachetniania drewna przeznaczonego do stosowania we wnętrzach i na otwartej przestrzeni podzielono na grupy oznaczone odpowiednimi kolorami oraz czytelnymi symbolami, wskazującymi poszukiwany zakres stosowań.

Sprawdź