©

Czyszczenie wnętrz

Arte Mundit - naturalny kauczuk do aplikacji pędzlem lub natryskowej, umożliwiający czyszczenie bez użycia wody.

Jedyną techniką czyszczenia wnętrz, która ma sens i może być wykonana za rozsądną cenę, jest nadal stosowanie pakietów EDTA. Przełomem w czyszczeniu wnętrz stało się wprowadzenie zdejmowanych folii do usuwania powierzchownie przylegającego pyłu. Opracowany przez firmę Remmers produkt Arte Mundit® bazuje na specjalnie opracowanej dyspersji naturalnego lateksu.

Wyzwanie związane z czyszczeniem wnętrz

Żaden z powszechnie stosowanych obecnie systemów czyszczących nie jest zazwyczaj stosowany do czyszczenia wnętrz budynków, ponieważ konieczne jest użycie zbyt dużej ilości wody lub wytwarzana jest duża ilość pyłu. Odpowiednie byłoby tylko czyszczenie laserowe, ale jest zbyt drogie, aby rutynowo stosować je do czyszczenia dużych powierzchni.

Pasty Arte Mundit Peel Off stworzone na bazie+ specjalnej dyspersji lateksu wypełniają tę lukę. Produkty są pochodzenia naturalnego i zawierają mniej niż 1% wody, która po nałożeniu na ścianę szybko odparowuje. Arte Mundit polimeryzuje na czyszczonej powierzchni, tworząc elastyczną, wiążącą zabrudzenia powłokę. Czyszczące składniki aktywne są związane w powłoce i usuwane razem z powierzchniowym brudem.

Zalety Arte Mundit

  • samoczynne działanie z efektem wgłębnym
  • brak zapachu
  • brak rozpuszczalników, produkt przyjazny środowisku naturalnemu
  • bezpyłowe czyszczenie bez użycia wody, dzięki temu brak przebarwień i migracji soli
  • materiał zawiera kompleksujący dodatek, który można dopasować do rodzaju i stopnia zanieczyszczenia
  • brak większych nakładów na utylizację

Dopasowanie do rodzaju podłoża i zanieczyszczeń

Dostępnych jest kilka typów Arte Mundit. Wyboru dokonuje się w zależności od podłoża i rodzaju zanieczyszczenia, po wykonaniu i analizie powierzchni testowych. Remmers Arte Mundit nadaje się zasadniczo do wszystkich powierzchni ścian, sufitów i podłóg (stiuk, kamień naturalny, marmur, beton, cegła, tynk, gips, drewno polerowane i materiały syntetyczne).

Czyszczenie wnętrz

Liczba znalezionych produktów 1
 

Widok:

Nr art. 22202016

Bezrozpuszczalnikowa, błonotwórcza pasta peel-off do bezwodnego usuwania pyłów, sadzy i innych zanieczyszczeń