Uzupełnianie ubytków kamienia

System zapraw renopwacyjnych - uzupełnianie i reprodukcja kamienia

System zapraw renowacyjnych Remmers został opracowany specjalnie z myślą o dodawaniu do mineralnych materiałów budowlanych lub o ich wymianie.

Szerokie spektrum zastosowań

System zapraw renowacyjnych Remmers został opracowany specjalnie z myślą o dodawaniu do mineralnych materiałów budowlanych lub o ich wymianie.

Ponieważ skład mineralnych materiałów budowlanych (struktura, porowatość, kolor, wielkość ziaren itp.) jest bardzo zróżnicowany, a sensem trwałego zabiegu jest dopasowanie zaprawy zastępczej do podłoża, firma Remmers oferuje szeroki wachlarz możliwości adaptacyjnych, uwzględniających dużą liczbę zastosowań. Strukturalny układ umożliwia firmom wykonawczym i projektantom dobór optymalnej zaprawy renowacyjnej.

  • Wszystkie cementowe zaprawy renowacyjne dostępne są w dwóch klasach wytrzymałości.
  • Dla umożliwienia konsolidacji z podłożem wszystkie zaprawy renowacyjne dostępne są w trzech uziarnieniach.

Spoiwo

W produkcji zapraw renowacyjnych Remmers Restauriermörtel stosowane są wyłącznie surowce najwyższej, kontrolowanej jakości. Z reguły spoiwo składa się z kilku surowców. Są to zarówno różne cementy, jak i różne rodzaje wapna. Dodatki dyspersyjne służą do adaptacji niektórych właściwości. Dotyczy to w szczególności zaprawy Remmers Restauriermörtel SK, która może być nanoszona warstwą o grubości "schodzącej do zera".

Zaprawa gruntująca

W przypadku głębszych ubytków zaleca się stosowanie specjalnie do tego celu zaprojektowanych "zapraw gruntujących". W szczególności należy zapewnić zrównoważony gradient wytrzymałości od wewnątrz do zewnątrz.

Dlatego do zapraw renowacyjnych dostępne są odpowiednio dobrane zaprawy podkładowe. Zaprawę gruntującą "miękką" Remmers przygotowano ponadto do przechowywania soli.

Wzmacnianie kamienia

Liczba znalezionych produktów 2
 

Widok:

Nr art. 075615

Mineralna zaprawa do uzupełniania ubytków cegły i kamienia

Nr art. 078715

Mineralna zaprawa do uzupełniania ubytków w cegle i kamieniu