©

Systemy na balkony i tarasy

Bezpieczeństwo i szybkość w najdrobniejszych szczegółach

Nie ma czasu do stracenia?

Balkony i tarasy są ulubionym miejscem wielu osób, zwłaszcza latem. Aby zapobiec zakłóceniu tego okresu przez remonty, ich posadzki są odnawiane głównie w okresie jesiennym i wiosennym.

Wymaga to odpowiednich systemów, które dają właścicielowi i wykonawcy bezpieczną świadomość, że praca może być zakończona nawet w złych warunkach pogodowych. Elastyczność tę zapewnia np. system Quick-Protect firmy Remmers. Charakteryzuje się on długim czasem otwartym, co pozwala użytkownikowi na staranną i spokojną pracę nad detalami na balkonie. Mimo to jednak w normalnych temperaturach można ponownie chodzić po systemie lub nakładać na niego kolejną powłokę w ciągu ok. 2 godzin. Ponadto system Quick-Protect umożliwia dodatkowe przyspieszenie, co ma tę zaletę, że prowadzi również do szybkiego utwardzania w przypadku zbliżających się opadów deszczu lub w zimnych porach roku (0-3 °C).

Dzięki tym indywidualnie dopasowywanym do obiektu właściwościom, system umożliwia malowanie balkonów i tarasów w ciągu jednego dnia, co skraca do minimum czas potrzebny właścicielowi na ich wyłączenie z eksploatacji.

Dla systemu Quick-Protect firmy Remmers dostępne są testy odporności ogniowej i antypoślizgowej.

Szybki, ekonomiczny, kolorowy system powłokowy na balkony. Zamknięcie materiału kontrastującego za pomocą przezroczystej, odpornej, antypoślizgowej powłoki zamykającej.

Szybki, ekonomiczny, kolorowy system powłokowy na balkony. Warstwa utrwalająca powłokę płatkową i nakładana następnie powłoka końcowa z przezroczystego, odpornego, antypoślizgowego zamknięcia.

Wielokolorowy system powłoki obsypywanej o powierzchni ze strukturą,uzyskany poprzez nałożenie przezroczystej powłoki zamykającej na kolorowym piasku kwarcowym.

Systemy na balkony, tarasy i do pergoli

Liczba znalezionych produktów 9
 

Widok:

Nr art. 6079

Bardzo szybko reagująca, przezroczysta żywica epoksydowa

Nr art. 6271

Granulat polimerowy

Nr art. 6660

Granulat polimerowy

Nr art. 6301

Płatki kolorowe do całkowitego zasypywania powłok posadzkowych

Nr art. 6720

Płatki barwne do kontrastowego zasypywania powłok

Nr art. 6650

Barwiony piasek kwarcowy

Nr art. 4406

Mieszanka suszonych piecowo piasków kwarcowych

Nr art. 6750

Mieszanka kruszyw o specjalnej krzywej przesiewu

Nr art. 6730

Matowa, rozpuszczalnikowa powłoka zamykająca

System Quick-Protect

Nasza najszybsza metoda ochrony balkonu

Dalsze informacje na temat systemów powłokowych na balkony zawarte są w naszej broszurze.