Lazury, farby i inne powłoki do drewna

Własciwy produkt dla kazdego z obszarów stosowania

Istotną część oferty Remmers stanowią powłoki do wewnętrznych i zewnętrznych zastosowań na drewnie. Wszystkie produkty i ich systemy zostały pierwotnie opracowane z myślą o rzemieślnikach i spełniają najwyższe profesjonalne wymagania w zakresie wygody stosowania i trwałości.

Oferowane przez firmę Remmers lazury typu 3 w 1 są produktami łączącymi impregnat ochronny, podkład i lazurę. Dla użytkownika oznacza to mniejsze łączne wydatki na zakup materiałów, mniejsze nakłady na pracę związaną z malowaniem oraz niższe koszty w przeliczeniu na m² przy jednoczesnej sprawdzonej i potwierdzonej certyfikatem skuteczności ochrony drewna.

Drewniane elementy budowlane o szczególnej wartości, takie jak profile, meble ogrodowe okna i drzwi najskuteczniej ochronią farby zabezpieczające przed wpływem czynników atmosferycznych. Powłoki kryjące dają niemal nieograniczone spektrum możliwości dekorowania drewna i innych podłoży, stosowanych zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Aspekty ekologiczne i zdrowotne związane ze stosowanymi powłokami malarskimi uwypuklają się szczególnie w przypadku ich stosowania we wnętrzach mieszkalnych i miejscach dziennego pobytu ludzi. Produkty Remmers opatrzone renomowanym znakiem [eco] to propozycja niskoemisyjnych materiałów o udokumentowanej fizjologicznej nieszkodliwości dla człowieka i środowiska naturalnego.

W tej kategorii prezentujemy produkty uzupełniające ofertę, które z punktu widzenia ich zakresu stosowania są uniwersalne lub mogą być użyte w połączeniu z wieloma powłokami do drewna. Nasze produkty uzupełniające i wyposażenie zapewniają jeszcze trwalsze rezultaty pracy.

Niezależnie potwierdzone bezpieczeństwo

Znaki kontrolne, gwarantujące jakość naszych produktów

Odpowiedzialne traktowanie człowieka i środowiska naturalnego zawsze było kluczowym aspektem w daiałaniach biznesowych firmy Remmers. Dlatego przykładamy dużą wagę do tego, by nasze produkty spełniały najwyższe wymagania renomowanych instytutów badawczych. Remmers nie tylko deklaruje bezpieczeństwo swoich [eco]-produktów, lecz potwierdza je szeregiem wydanych przez niezależne instytucje certyfikatów.

Wiele rozwiązań produktowych firmy Remmers jest w pełni zgodnych z wymaganiami AgBB (niemiecka Komisja ds. Zdrowotnej Oceny Materiałów Budowlanych) w zakresie emisji szkodliwych substancji z wyrobów budowlanych. Potwierdzają to kontrole zewnętrzne.

Produkty Remmers [eco], które ze względu na zakres stosowania mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością, spełniają wymagania bezpieczeństwa żywności.

Oznaczone w ten sposób powłoki do drewna Remmers[eco] nie zawierają żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego.

Wiele produktów firmy Remmers posiada certyfikat zgodności z normą DIN EN 71-3. Jest to jedno z kilku kryteriów odnoszących się do przestrzegania przepisów o ochronie zabawek przed substancjami niebezpiecznymi zgodnie z Dyrektywą UE dotyczącą zabawek (2009/48/EC).

Nasze produkty są najwyższej jakości, najwyższej precyzji i są w 100% opracowane we własnym zakresie. Dlatego noszą znak "Made in Germany".

3D_Regale_Holzschutz_2012_24x18_300dpi_4C_PL ©

punkty sprzedaży oferujące nasze produkty

Gdzie kupić?

Kluczowy asortyment naszych produktów klasy premium został podzielony na 5 kategorii. Produkty do ochrony i uszlachetniania drewna przeznaczonego do stosowania we wnętrzach i na otwartej przestrzeni podzielono na grupy oznaczone odpowiednimi kolorami oraz czytelnymi symbolami, wskazującymi poszukiwany zakres stosowań.

Sprawdź